Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Coachingu : Cel
Podyplomowe Studia Coachingu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Cel studiów

 

Celem studiów jest wyposażenie naszych słuchaczy w umiejętności i wiedzę przydatną w większości, jeśli nie wszystkich, zawodach związanych z kontaktami z innymi ludźmi. Cel ten możemy skutecznie realizować dzięki sprawdzonej kadrze wykładowców oraz programowi studiów, który łączy w sobie umiejętności z solidną wiedzą akademicką, praktykę z teorią oraz szerokie spojrzenie na coaching z pogłębioną analizą najważniejszych zagadnień.

Naszym dążeniem jest pokazanie słuchaczom różnych podejść, odmian i stylów stosowanych w coachingu. Zaprezentowanie uczestnikom poszczególnych metod, technik i narzędzi stosowanych w coachingu. Dostarczenie słuchaczom umiejętności prowadzenia profesjonalnego coachingu oraz wykorzystanie metod coachingowych w różnych obszarach – w biznesie, pracy zespołowej, życiu osobistym – pozwalających na osiąganie konkretnych rezultatów i rozwój. Pokazanie uczestnikom metod nawiązywania relacji z klientem coachingu, analizy jego/jej potrzeb, zawarcia kontraktu coachingowego i kształtowanie długookresowych więzi.