Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Studia podyplomowe CIMA&SGH: nowoczesne systemy rachunkowości w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi : Rekrutacja
Podyplomowe studia "Studia podyplomowe CIMA&SGH: nowoczesne systemy rachunkowości w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (ISSP).

Wymagane dokumenty:
 

 czesne

 
Opłata za całość studiów wynosi 7000,00 zł. Istnieje możliwość wpłaty w dwóch ratach, pierwsza w wysokości 4500,00 zł w momencie składania dokumentów, druga w wysokości 2500,00 zł płatna do końca pierwszego semestru studiów podyplomowych tj. do 6 zjazdu.

Numer rachunku

Indywidualny dla każdego słuchacza numer konta bankowego generowany jest w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

Słuchacz, który będzie chciał poza świadectwem ukończenia studiów podyplomowych uzyskać certyfikat CBA wnosi odrębną opłatę na rzecz CIMA zgodnie z cennikiem CIMA dostępnym na stronie:

http://www.cimaglobal.com/Studying/plan/student-fees/
 
Harmonogram dokonania wpłaty do CIMA zostanie podany po zakończeniu rejestracji w ISSP.
 

 Warunki ukończenia

 
Aby ukończyć Studia Podyplomowe SGH&CIMA należy:
 • Zadać egzaminy cząstkowe z 9 przedmiotów:
  1. Mikroekonomia i Makroekonomia
  2. Podstawy matematyki finansowej
  3. Statystyka i analiza danych
  4. Zarządzanie finansami przedsiębiorstw
  5. Rachunkowość zarządcza i Rachunek kosztów
  6. Rachunkowość finansowa i Sprawozdawczość finansowa
  7. Analiza finansowa
  8. Podstawy etyki
  9. Podstawy prawa
 • Napisać i obronić pracę końcową

Aby uzyskać Certificate of Business Accounting (CBA) należy ukończyć Studia Podyplomowe SGH&CIMA i dodatkowo zdać zewnętrzny komputerowy egzamin po angielsku z modułu BA2- Fundamentals of Management Accounting – w centrum egzaminacyjnym Pearson Vue, wnieść na rzecz CIMA opłatę za egzamin zewnętrzny BA2. Cennik opłat CIMA znajduje się na stronie:  http://www.cimaglobal.com/Studying/plan/student-fees/
(uczelnie z Polski należą do grupy krajów TIER 2)