Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Cen Transferowych i Zarządzania Podatkami : Korzyści
 Podyplomowe Studia Cen Transferowych i Zarządzania Podatkami
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 

​Studia adresowane są do:

  • kadry menedżerskiej,
  • pracowników służb finansowo-księgowych,
  • doradców podatkowych,
  • przedstawicieli profesji prawniczych,
  • wszystkich innych osób, które chcą w przyszłości zajmować się kształtowaniem i weryfikacją prawidłowości cen transferowych w przedsiębiorstwach.

Absolwent pogłębi wiedzę i nabędzie umiejętności, dzięki którym zwiększy swoją wartość na rynku pracy. Z uwagi na relatywnie niewielką liczbę osób zajmujących się cenami transferowymi, słuchacz dołączy do ograniczonego grona takich specjalistów. Problematyka cen transferowych zyskuje stale na znaczeniu w świecie biznesu, jak i stanowi wyzwanie dla administracji skarbowych.

 

 Korzyści dla studenta

 
​Absolwent pogłębi wiedzę i nabędzie umiejętności, dzięki którym zwiększy swoją wartość na rynku pracy. Z uwagi na niewielką liczbę osób zajmujących się międzynarodowymi aspektami opodatkowania inwestycji, w tym cenami transferowymi, słuchacz dołączy do ograniczonego grona takich specjalistów.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 

​Słuchacz posiądzie wiedzę i umiejętności pozwalające zidentyfikować i ograniczać ryzyko podatkowe, w szczególności dotyczące podwójnego opodatkowania dochodów, czy też prawidłowo zweryfikować wycenę transakcji.

Odpowiednie zarządzanie podatkami poprzez ceny transferowe owocuje niższymi kosztami prowadzenia działalności grupy kapitałowej oraz przyczynia się do minimalizacji ryzyka podatkowego.