Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Business Intelligence – Systemy Wspomagania Decyzji Biznesowych : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia Business Intelligence – Systemy Wspomagania Decyzji Biznesowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
  1. Unikalny w Polsce program (wykłady, studia przypadków, zajęcia laboratoryjne) obejmujący całość zagadnień związanych z poznaniem podstaw teoretycznych jak i praktyki zastosowań metod analizy danych i sztucznej inteligencji w zarządzaniu.
  2. Dyplom najstarszej i najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest obecnie najstarszą i najlepszą uczelnią ekonomiczną w Polsce.
  3. Dostęp do najnowszych wersji specjalistycznego oprogramowania data mining : SAS, SPSS, Statistica.
  4. Zajęcia ze skrupulatnie dobranymi wykładowcami i wybitnymi praktykami w zakresie BI, Big Data i Sztucznej Inteligencji.  Zajęcia są prowadzone m.in. przez wykładowców Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Ekonomicznej w Poznaniu, Politechniki Wrocławskiej oraz praktyków oraz konsultantów biznesowych z renomowanych firm doradczych.
  5. Studia umożliwiają nawiązywanie cennych kontaktów zarówno z innymi uczestnikami zajęć jak i prowadzącymi zajęcia profesorami, menedżerami i konsultantami.
  6. Dyplom ukończenia studiów podyplomowych Busines Intelligence daje realną szansę na uzyskanie nowej pracy na takich stanowiskach jak: Data Scientist, Business Intelligence Consultant, Business Analytics Specialist, Data Minig Specialist, itp.
 

 Współpraca

 
​Celem studiów jest przekazanie obiektywnej wiedzy na profesjonalnym poziomie. Studia nie ma charakteru szkolenia zawodowego i dlatego też program nie jest oparty na rozwiązaniach jednego dostawcy rozwiązań. Studia podyplomowe, aby przekazać pełną wiedzę i różne punkty widzenia, współpracuje z wieloma firmami oferującymi produkty/usługi w obszarze szeroko rozumianego BI, Big Data i Data Science, w tym m.in. z: Statistica (StatSoft), FIG, SAP, SAS Institute, Microstrategy, GramSoftware, IBM.