Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Blockchain: biznes, prawo, technologia : Opinie
„Blockchain: biznes, prawo, technologia”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 

“Rewelacyjnie połączenie teorii i praktyki. Uznani wykładowcy z czołowych uczelni i praktycy z największych firm zajmujących się blockchainem. Jedyne studia o tak szerokim i kompleksowym podejściu do zagadnienia. Zdecydowanie polecam.”
/ Przemek /

“dziękuję, bo mi się oczy szybciej na tę technologię otworzyły niż bym sam się uczył. I coraz więcej mam ciekawych rozmów, możliwości inwestycyjnych, i są osoby, co chcą mnie zapraszać do tworzenia firm albo coś wspólnie robić. I to mi się podoba :)” 
/ Sebastian /

“To są moje trzecie studia podyplomowe na SGH i w moim odczuciu właśnie te są najbardziej transparentne i przyjazne studentom.” 
/ Jarek /

“Warto być na tych studiach - temat jet bardzo rozwojowy. To są studia dla osób, które myślą o swojej karierze zawodowej lub naukowej w perspektywie następnych kilku-kilkunastu lat.” 
/ Sławek /

“Rekomenduję studia dla osób, które mają niski poziom wiedzy nt technologii blockchain, a jednocześnie czują potrzebę zrozumienia na czym polega ta technologia, mając na uwadze nie tylko kontekst technologiczny, ale również społeczny, prawny oraz ekonomiczny; w mojej ocenie wiedza zdobyła podczas studiów może się okazać w niedalekiej przyszłości wartościowym atutem dającym przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Osoby o humanistycznym profilu ...-zawodowym mają okazję do realnego praktycznego zrozumienia technologii i blockchain”
/ Paweł /

“Naprawdę warto poświęcić prywatny czas, by pozyskać wiedzę dot. blockchain wprost od osób, którzy z tą technologią pracują na co dzień”
/ Jarek /

“Znakomite są bloki łączące praktyków z wiedzą teoretyczną w obszarze biznes, ekonomia, prawo; znakomite są pozycje książkowe dostarczane słuchaczom”
/ Jarek /

“dr Sobiecki - bardzo dobra organizacja zajęć, dużo prowadzących, ciekawe osobowości, firmy i osoby, które są praktykantami; studia obejmują bardzo szeroko obszary powiązane z tematem technologii blockchain”
/ Damian /

“dobra atmosfera studiów i ich innowacyjny charakter, bardzo dobre wykłady najlepszych praktyków z branży, spotkania integracyjne”
/ Sebastian /

“interdyscyplinarny charakter studiów pozwala zgłębić wszystkie aspekty przedmiotu studiów. case'y z firmami wskazują praktykę, wykładowcy są bardzo otwarci na pytania i inspirujący; Pan Grzegorz i Pani Alicja - doskonała organizacja”
/ Rita /