Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Bezpieczeństwo współpracy z sektorem MSP w dobie kryzysu i koniunktury gospodarczej : Bezpieczeństwo współpracy z sektorem MSP w dobie kryzysu i koniunktury gospodarczej| Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe studia  Bezpieczeństwo współpracy z sektorem MSP w dobie kryzysu i koniunktury gospodarczej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia Bezpieczeństwo współpracy z sektorem MSP w dobie kryzysu i koniunktury gospodarczej

 
Podyplomowe studia Bezpieczeństwo współpracy z sektorem MSP w dobie kryzysu i koniunktury gospodarczej są przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za współpracę z sektorem MSP – pracowników banków oraz innych instytucji finansowych, przedsiębiorstw, dysponentów środkami pomocowymi, JST, urzędów, biur specjalizujących się w obsłudze rachunkowo-podatkowej oraz dla innych osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w obszarze finansów, podatków i rachunkowości podmiotów sektora MSP. Słuchacze, poprzez pracę zespołową, wymianę doświadczeń rozwiązują kluczowe dla bezpieczeństwa współpracy z MSP problemy. Celem podyplomowych studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu identyfikacji i zabezpieczenia ryzyk związanych z funkcjonowaniem MSP, w tym w szczególności w obszarze: finansów, podatków i rachunkowości.
 

 Dlaczego Warto

 
Atuty studiów:
 • program (wyselekcjonowano kluczowe dla bezpieczeństwa funkcjonowania MSP tematy związane z finansami, podatkami i rachunkowością),
 • forma zajęć (wykłady, warsztaty, studia przypadku, dyskusje, prezentacje rzeczywistych przykładów),
 • kadra wykładowa (pracownicy SGH, doradcy podatkowi, właściciele kancelarii rachunkowych, pracownicy Ministerstwa Finansów, Bankowego Funduszu Gwarancyjnego).
Perspektywy zawodowe dla:
 • pracowników banków oraz innych instytucji finansowych,
 • osób pracujących w biurach rachunkowych,
 • analityków finansowych sektora MSP,
 • pracowników administracji skarbowej,
 • przedsiębiorców sektora MSP.
Korzyści:
 • wiedza w zakresie Identyfikacji i zabezpieczania ryzyka w obszarze MSP,
 • wiedza w zakresie zarządzania finansami MSP,
 • wiedza w zakresie procesów restrukturyzacji i windykacji w MSP,
 • możliwość samodzielnej oceny wiarygodności współpracy gospodarczej z podmiotami sektora MSP,
 • umiejętność wykorzystania informacji pochodzących z ewidencji podatkowych w procesie decyzyjnym z zakresu współpracy biznesowej, ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów jak: wycena firmy, ocena wypłacalności, wiarygodności kredytowej, czy zdolności podmiotu z sektora MSP do wywiązania się z udzielonych gwarancji i poręczeń.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​mgr Edyta Brodowicz
email: Edyta Brodowicz
tel.: 537 942 446

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Biuro Rad Naukowych
Al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
pok. 137, I piętro, bud. G
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Rejestracja online
 

 Patronat

 
logotyp-biura-rzecznika.png

 

 kierownik studiów

 
Pawel_Felis.jpg

dr hab. Paweł Felis, prof. SGH
Zakład Rynków Kapitałowych i Teorii Finansów

 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe