Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Bankowości Inwestycyjnej : Bankowość Inwestycyjna - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Bankowości Inwestycyjnej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia bankowości inwestycyjnej

 
Inwestowanie na współczesnym rynku finansowym jest nie lada wyzwaniem – do wyboru mamy tutaj całe spektrum instrumentów finansowych jak: akcje, obligacje, instrumenty pochodne, waluty, surowce aż po produkty strukturyzowane. Do tego dochodzą jeszcze rodzaju strategie oraz metod inwestowania środków stworzone specjalnie dla różnego rodzaju grup inwestorów. Uwzględniając także rynek fuzji i przejęć oraz wykupów lewarowanych a także funduszy uzyskujemy obszar zainteresowań bankowości inwestycyjnej.
 

 Dlaczego Warto

 
W czasie studiów zaprezentowane zostaną słuchaczom najważniejsze obszary współczesnej bankowości inwestycyjnej, tj. bankowości stworzonej dla tych inwestorów, których oczekiwania co do przyszłych stóp zwrotu z inwestycji są zdecydowanie wyższe od stóp zwrotu możliwych do uzyskania w postaci lokat bankowych. Studia przeznaczone są głównie dla indywidualnych inwestorów jak i pracowników departamentów inwestycyjnych różnego rodzaju instytucji finansowych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​​mgr Katarzyna Gralewska
tel.  22 564 78 34​​
e-mail: Katarzyna Gralewska

dr hab. Krzysztof Borowski, prof. SGH
e-mail: Krzysztof Borowski

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Bankowości Inwestycyjnej
Al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
Pokój 61A

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​
​​Rejestracja online
 

 Nowy kierunek

 
 • rekrutacja letnia
 • w trakcie studiów słuchacze będą mieli możliwość wysłuchania wykładów pracowników instytucji specjalizujących się w inwestowaniu w poszczególnych segmentach rynku bankowości inwestycyjnej.
  – Narodowy Bank Polski,
  – Millennium Bank
  – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych KBC
  – Dom Maklerski BOŚ
  – Wine Advisors
  – Diamods International Corporation Polska
  – Firma Filetalistyczna
  – BNI Polska
  – Emonety.pl
  – mBank Private banking
 

 kierownik studiów

 
Krzysztof_Borowski_Bankowosc_Inwestycyjna.jpg

dr hab. Krzysztof Borowski, prof. SGH
Zakład Analiz Inwestycji na Rynkach Finansowych
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe