Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości : Audyt, kontrola zarządcza i rachunkowość
Podyplomowe Studia Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości

 
Interesują cię zagadnienia audytu i kontroli zarządczej, chcesz awansować w pracy lub też zmienić coś w swoim życiu zawodowym? Chcesz nawiązać nowe kontakty i otworzyć sobie nowe możliwości? Oczekujesz profesjonalizmu, nowatorskich rozwiązań, zróżnicowanej ale zrównoważonej oferty dydaktycznej, przyjaznej atmosfery i odrobiny tajemniczości? Cenisz indywidualne podejście i otwartość pracowników oraz wykładowców. To znaczy, że dobrze trafiłaś/łeś i musisz przyjść na nasze studia.
 

 Dlaczego Warto

 
Nasze studia stanowią unikalną i uniwersalną ofertę skierowaną do osób posiadających wyższe wykształcenie i zainteresowanych zdobywaniem oraz pogłębianiem wiedzy z zakresu audytu oraz kontroli zarządczej wzbogaconą solidną dawką rachunkowości. Ukończenie studiów stwarza szansę na zdobycie uprawnień Ministerstwa Finansów audytora wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych, jak również przygotowuje do egzaminów CGAP i CIA. Niepodważalnym atutem tych studiów jest możliwość pracy w działach audytu i kontroli podmiotów prywatnych i instytucji publicznych.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Maciej Rysiński
e-mail: Maciej Rysiński
telefon: 508069842
telefon: 225646654
audytor wewnętrzny

Dział Audytu Wewnętrznego
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 128, pokój 4/13 bud. C
02-554 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
Rejestracja on-line
 

 910 absolwentów

 
  • 19 ukończonych edycji
  • możliwość zdobycia uprawnień Ministerstwa Finansów audytora wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych
  • przygotowujemy do egzaminów CGAP i CIA
  • zajęcia prowadzone są w formie wykładów i ćwiczeń
 

 kierownik studiów

 

Izabela_Zawislinska_AudytuKZIR.jpg

prof. dr hab. Izabela Zawiślińska
Katedra Administracji Publicznej
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe