Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Analiz Marketingowych : Analiza Marketingowa - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Analiz Marketingowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Analiz Marketingowych

 
Skuteczne konkurowanie na współczesnych rynkach wymaga coraz bardziej szczegółowej i gruntownej wiedzy o zjawiskach i procesach występujących  zarówno na zewnątrz w makrootoczeniu i bezpośrednim otoczeniu rynkowym firm jak i w samych firmach. Bez systematycznego analizowania sytuacji na rynkach, zmian w oczekiwaniach i preferencjach nabywców, analizy poziomu ich satysfakcji,  oceny pozycji konkurencyjnej firmy na tle konkurentów  czy analizy skuteczności  i efektywności działań marketingowych trudno wyobrazić sobie  nowoczesne, odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa. Nic więc  dziwnego, że pracownicy z kwalifikacjami w zakresie analityki marketingowej są poszukiwani na rynku pracy.
 

 Dlaczego Warto

 
Wiedza i umiejętności opanowane na naszych studiach mogą być wykorzystywane nie tylko w analizach marketingowych wykonywanych w firmach działających na różnych rynkach  ale także w analizach które muszą stosować w coraz szerszym zakresie organizacje i stowarzyszenia społeczne prowadzące działania służące pozyskiwaniu członków i sympatyków oraz budowaniu swojej reputacji.
 

 Opinie o kierunku

 

​Polecam studia podyplomowe na kierunku Analizy marketingowe zarówno osobom zawodowo zajmującym się ilościową i jakościową analizą danych, ale przede wszystkim marketerom zainteresowanym dogłębną wiedzą z szeroko rozumianego zakresu analiz i badań marketingowych. Niekwesti​onowaną zaletą programu studiów jest duża liczba zajęć praktycznych pozwalająca na natychmiastowe i bezpośrednie przełożenie zdobytej wiedzy merytorycznej na codzienną pracę na marce.

Małgorzata Maroszek, Marketing Manager, uczestnik IV edycji studiów

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
mgr Grażyna Rybarska
e-mail: Grażyna Rybarska
tel. 516262424

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Zakład Wartości Klienta
ul. Rakowiecka 24
budynek A, pokój 308, 309 oraz 312
02-521 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 


 

 10 ukończonych edycji

 
  • zajęciach z metod ilościowych prowadzone są z wykorzystaniem oprogramowania SPSS
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomoe