Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Analizy Technicznej i Finansów Behawioralnych : Wykładowcy
Podyplomowe Studia Analizy Technicznej i Finansów Behawioralnych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wykładowcy

 
Krzysztof Borowski
Od kilkunastu lat jest związany z rynkiem kapitałowym, na którym pracował jak makler i doradca inwestycyjny. Posiada doświadczenie zawodowe zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Oprócz analiz fundamentalnych jest autorem ponad 12000 analiz technicznych dostępnych w Internecie. Członek Komitetu Indeksów Giełdowych oraz Komitetu ds. Instrumentów Udziałowych przy GPW. W 2013 r. otrzymał tytuł analityka technicznego za 2012 r. przyznany przez Gazetę Giełdy Parkiet. W 2012 r. został nagrodzony przez Komitet Nauk o Finansach Polskiej Akademii Nauk za wybitne osiągnięcia w dziedzinie finansów. Trzykrotnie uplasował się w rankingu TOP10 najlepszych wykładowców SGH.
 
Tomasz Filipiak
dr nauk chemicznych, inwestor indywidualny z ponad 20-letnim stażem, twórca wielu automatycznych strategii inwestycyjnych, wykładowca Szkoły Giełdowej na GPW, wielokrotnie zapraszany na największe konferencje poświęcone inwestowaniu jako wykładowca.
 
Agata Filipowicz-Rybicka                              
Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu AGH w Krakowie, kierunek zarządzanie finansami przedsiębiorstw. Z rynkiem kapitałowym związana od 14 lat (BM BPH, BPH, Bank Pekao). Makler papierów wartościowych. Od 2009 szef Zespołu Analiz w Biurze Maklerskim BPH. Odpowiedzialna za analizy i wyceny spółek, komentarz wydarzeń makroekonomicznych, analizy rynku kapitałowego FX i FI. Posiada doświadczenie w prowadzeniu wykładów akademickich (AE w Krakowie, AGH) i szkoleń dla klientów (GPW) w zakresie funkcjonowania rynków i analiz - w tym analizy technicznej.
 
Piotr Neidek
Absolwent Finansów i Bankowości Uniwersytetu Łódzkiego, makler z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego, posiada doświadczenie jako wykładowca akademicki. Z rynkiem finansowym związany od 15 lat, ma za sobą ponad 20000 godzin praktyki, autor publikacji książkowych oraz niezliczonych komentarzy, analiz i artykułów prasowych. W 2017.r. uzyskał po raz szósty z rzędu miano najlepszego Analityka Technicznego w Polsce – wyboru dokonali zarządzający aktywami OFE, TFI oraz AM. Laureat technicznego portfela Parkietu 2016.r. Pasjonat teorii eWave oraz japońskich technik analizowania wykresów. Obecnie pracuje w mBank Dom Maklerski na stanowisku analityk techniczny.
 
Krzysztof Ojczyk
Absolwent AGH w Krakowie, makler papierów wartościowych od 1994 roku, w latach 1994 – 2010 w Domu Maklerskim Penetrator (w 2009 przemianowanym na Trigon DM) jako analityk w Dziale Analiz i Informacji, kierownik Działu Dealerskiego oraz analityk w Wydziale Analiz i Rekomendacji. Od 2010 r. analityk Noble Securities SA, początkowo w Biurze Analiz i Informacji, a od 2015 roku w Departamencie Doradztwa Inwestycyjnego. Przez całą karierę zawodową zajmuje się analizą techniczną.
 
Tomasz Wiśniewski
• Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Leeds University,
• Główny analityk Alpari Research & Analysis, Londyn.
• Prelegnt na branżowych konferencjach, m.in. Wall Street
• Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z inwestowania na żywo. Prowadzi program Live Traiding, gdzie inwestuje na realnym rachunku, dzieląc się wiedzą z uczestnikami.
• Zwolennik Price Action i technicznego podejścia do rynku
• Oprócz SGH, prowadzi także zajęcia na Akademii Leona Koźmińskiego
• Obecnie publikuje na największych portalach tematycznych: Investing.com, FXStreet oraz FXEmpire.
 
Piotr Zając
Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek finanse i bankowość. Od pięciu lat pracuje w redakcji "Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet", jako dziennikarz i analityk. Specjalizuje się w tematyce analizy technicznej, finansów ilościowych, automatyzacji handlu oraz komentuje bieżące wydarzenia rynkowe zarówno na łamach gazety, jak również w telewizyjnym projekcie "Prosto z parkietu". W ramach obowiązków redakcyjnych prowadzi hipotetyczny portfel akcyjny, do którego spółki, co miesiąc typują najlepsi analitycy techniczni na naszym rynku. Książkowe teorie inwestycyjne sprawdzał w praktyce m. in. na rynku kontraktów terminowych na WIG20 oraz na rynku forex. W wolnych chwilach i przy sprzyjających warunkach pogodowych jeździ na motocyklu.