Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Analizy Technicznej i Finansów Behawioralnych : Analiza Techniczna i Finanse Behawioralne
Podyplomowe Studia Analizy Technicznej i Finansów Behawioralnych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Analizy Technicznej i Finansów Behawioralnych

 
Analiza techniczna jest jedną z najbardziej popularnych metod inwestowania na rynkach finansowych – wśród wielu inwestorów cieszy się ona uznaniem, zwłaszcza operujących w krótkim horyzoncie inwestycyjnym. Wypracowała ona wiele metod, narzędzi i technik analizowania wykresów. Jej podstawowym celem jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: kiedy kupić/sprzedać ewentualnie po ile? Z kolei finanse behawioralne pozwalają zrozumieć psychologiczne mechanizmy podejmowania decyzji przez inwestorów.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia przeznaczone są dla tych, którzy zamierzają zgłębić arkana analizy technicznej i finansów behawioralnych. W czasie studiów, wiele uznanych analityków technicznych zaprezentuje zarówno teoretyczne jak i praktyczne problemy analizowania wykresów na rynku akcji, obligacji, walut i surowców a także instrumentów pochodnych. Grupą docelową studiów są już działający, jak i przyszli inwestorzy, pracownicy banków inwestycyjnych, biur maklerskich i pasjonaci tej metody inwestowania na rynkach.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Katarzyna Gralewska
tel. 22 564 7502
e-mail: Katarzyna Gralewska

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Analizy Technicznej i Finansów Behawioralnych
ul. Madalińskiego 6/8
pokój 317, piętro III
02-513 Warszawa

 


 

 Nowy kierunek

 
  • rekrutacja letnia
  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe