Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Analiza Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych” : Wykładowcy
Podyplomowe Studia „Analiza Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wykładowcy

 
 
Łukasz Marecki
Dr nauk ekonomicznych, adiunkt SGH. Od prawie dziecięciu lat związany z nieruchomościami. Absolwent kursu CCIM. Obecnie odpowiada za wyceny nieruchomości i analizy strategiczne związane z utrzymaniem i sprzedażą nieruchomości.

Paweł Buchman
Paweł Buchman posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych. Obecnie szef administracji w Credit Agricole. Wcześniej, od 2014 r. jako Dyrektor Nieruchomości odpowiadał za sprzedaż, wynajmy oraz zarządzanie portfelem 1 800  nieruchomości należących do Orange Polska. Zrealizował dotychczas transakcje sprzedaży nieruchomości o łącznej wartości blisko 600 mln zł. Absolwent i obecnie doktorant Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Wykłada gościnnie na SGGW oraz SGH. Ukończył studia MBA na Uniwersytecie w Illinois, kurs CCIM oraz Podyplomowe Studia z Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Warszawskim. W Orange Polska (wcześniej TP S.A. oraz PTK Centertel) obejmował kluczowe stanowiska, m.in. jako Dyrektor Administracji, Dyrektor ds. Transformacji oraz Dyrektor Biura Zarządu. Był także prezesem spółki TP Edukacja i Wypoczynek, gdzie zajmował się m.in. optymalizacją portfela ośrodków wypoczynkowych należących do spółki. Pełnił ponadto funkcje jako przewodniczący oraz członek Rad Nadzorczych spółek z grupy Orange Polska oraz Telekomunikacja Polska.

Ewelina Kott
Z nieruchomościami związana od 2012 roku. Absolwentka kursu CCIM od 2017 roku. Obecnie zajmuje się analizą opłacalności transakcji związanych ze sprzedażą nieruchomości.

Małgorzata Stochmal
Jako kierownik projektu odpowiada za komunikację oraz marketing Nieruchomości Orange. Ekspert w planowaniu i realizacji strategii marketingowych dla branży nieruchomości z ponad 10-letnim doświadczeniem. Na koncie posiada kilkanaście kompleksowych kampanii dla inwestycji deweloperskich oraz kilkadziesiąt projektów dla nieruchomości komercyjnych. Doktor nauk humanistycznych, absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła też Podyplomowe Studia Komunikacji Społecznej i Public Relations na WSB we Wrocławiu.

Joanna Szabłowska-Chann
Ekonomista, rzeczoznawca majątkowy (od 2007 roku) z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wyceny nieruchomości i analizy opłacalności inwestycji. Absolwentka Nottingham Trent University i Sheffield Hallam University na kierunku Real Estate Investment & Management z tytułem magistra (MSc) oraz WSGN w Warszawie w zakresie Wyceny Nieruchomości oraz Rynku Inwestycyjnego. Od 2011 roku jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) w Wielkiej Brytanii a także członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Przez wiele lat pełniła funkcję Biegłego Sądowego przy Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga. Aktualnie zasiada w zarządzie Polskiej Izby Rzeczoznawstwa Majątkowego. Specjalizuje się głównie w wycenach nieruchomości komercyjnych. Swoją wiedzę i kwalifikacje stale podnosi poprzez aktywne uczestnictwo w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach.