Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Analityka i robotyzacja procesów biznesowych : Korzyści
Podyplomowe studia  „Analityka i robotyzacja procesów biznesowych”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
​Program studiów został opracowany przy uwzględnieniu wymagań, jakie są stawiane: analitykom procesów biznesowych, konsultantom z zakresu robotyzacji i optymalizacji procesów biznesowych, trenerom robotów wirtualnych, menedżerom projektów robotyzacji procesów biznesowych oraz kadrze zarządzającej i specjalistom uczestniczącym w organizacjach różnego typu (przedsiębiorstwa, instytucje i urzędy, organizacje i jednostki non-profit) w projektach transformacji cyfrowej oraz nadzorowaniu i doskonaleniu zautomatyzowanych procesów biznesowych.
 

 Korzyści dla studenta

 
​Studia zapewniają nowoczesne kompetencje służące temu by aktywnie i bez obawy o utratę pracy wykorzystać potencjał, jaki niesie transformacja cyfrowa i masowa robotyzacja procesów biznesowych w organizacjach. Połączenie tych nowych kwalifikacji z dotychczasową wiedzą i doświadczeniem pozwoli przygotować się do zmian zachodzących w środowisku pracy oraz otworzyć się na możliwości poszukania nowych wyzwań w tym dynamicznie rozwijającym się obszarze aktywności zawodowej. Studia mogą być także początkiem kariery w nowych zawodach, takich jak analityk procesów biznesowych.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Studia przygotowują kadrę, która - oprócz specjalistycznych kompetencji związanych z danym obszarem realizacji procesów biznesowych - będzie dysponowała wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do ich automatyzacji i dalszego doskonalenia. Kadra ta będzie miała kwalifikacje by inicjować oraz aktywnie włączać się w pracę zespołów projektowych zajmujących się rekonstrukcją i robotyzacją procesów biznesowych, a następnie monitorować i efektywnie doskonalić efekty tych wysiłków z uwzględnieniem specyfiki działalności podmiotu i przyjętych kierunków rozwoju.