Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Analityka i robotyzacja procesów biznesowych : Analityka i robotyzacja procesów biznesowych| Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe studia  „Analityka i robotyzacja procesów biznesowych”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Analityka i robotyzacja procesów biznesowych

 
Robotyzacja procesów biznesowych nieodwołalnie wkracza do przedsiębiorstw, instytucji i innych organizacji. Powoduje to nie tylko zwiększone zapotrzebowanie na specjalistów IT. Wymaga także dostosowania i rozwoju nowych kompetencji od zarządzających wszystkich szczebli oraz kadry odpowiedzialnej za realizację procesów biznesowych w obszarach:  finansów i rachunkowość, marketingu i relacji z klientami, logistyki i zakupów, HR i administracji.

Transformacja cyfrowa organizacji wymaga radykalnej rekonstrukcji procesów biznesowych i ich nieustannego doskonalenia. Technologie pełną w tym złożonym procesie rolę narzędzi o ogromnych możliwościach. Sukces organizacji w wykorzystaniu tego dynamicznie rozwijającego się potencjału jest warunkowany umiejętnościami ich doboru i zastosowania z uwzględnieniem specyfiki działalności podmiotu oraz przyjętej strategii i modelu biznesu.

Studia dostarczają aktualnej wiedzy, praktycznych umiejętności i nowego sposobu myślenia niezbędnych by aktywnie uczestniczyć w automatyzacji procesów biznesowych i odnosić sukcesy w erze cyfrowej. Program studiów odzwierciedla kolejne fazy automatyzacji procesów: od ustalenia ogólnej strategii transformacji, przez projekty automatyzacji,  na monitorowaniu prawidłowości i efektywności poszczególnych procesów kończąc. Tak kompleksowe podejście zapewnia transformację cyfrową dotychczasowych kompetencji uczestników studiów oraz otwiera pole do wykonywania nowych zawodów, takich jak analityk procesów biznesowych.   


Zapraszamy na edycję 2022/2023 realizowanej w formule hybrydowej lub on-line.
Zapisy prowadzimy do 30 września 2022 r. lub do wypełnienia limitu miejsc.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Hanna Bystrzycka

e-mail: hanna.bystrzycka@sgh.waw.pl

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Zarządzania i Finansów
Instytut Rachunkowości
Al. Niepodległości 128
02-554 Warszawa
 
Rejestracja online
 

 Kierownik studiów

 
monika lady kierownik.jpg
dr hab. Monika Łada, prof. SGH

Studia podyplomowe