Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Alternatywne Źródła Kapitału na Rozwój, Inżynieria Finansowa : Alternatywne Źródła Kapitału na Rozwój - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Alternatywne Źródła Kapitału na Rozwój, Inżynieria Finansowa
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Alternatywne Źródła Kapitału na Rozwój, Inżynieria Finansowa

 
NOWOŚĆ!!! Studia podyplomowe skoordynowane!

Dwa studia podyplomowe w jednym roku, za łączną cenę zbliżoną do ceny jednego studium. Wiesz więcej za mniej. Oszczędzasz czas i pieniądze! Efektywniej i skuteczniej podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe w prestiżowej Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Oferta obejmuje studia podyplomowe skoordynowane z zakresu Zarządzania Wartością Firmy www.sgh.waw.pl/pszwf oraz z zakresu Alternatywnych Źródeł Kapitału na Rozwój, Inżynieria Finansowa www.sgh.waw.pl/psazknrif. Oba studia są skoordynowane merytorycznie, programowo i organizacyjnie. Programy studiów i terminy zajazdów są tak zaprojektowane, że umożliwiają słuchaczowi uczestnictwo we wszytkach zajęciach na obu studiach. Dzięki koordynacji merytorycznej, programowej i organizacyjnej wysiłek studenta jest mniejszy niż gdyby studiował na dwóch studiach w systemie studiów nieskoordynowanych. Koszty łączne ukończenia obu studiów też są mniejsze niż w systemie nieskoordynowanym.

Możesz w ciągu roku ukończyć równolegle dwa studia podyplomowe za cenę jednego z małym dodatkiem pokrywającym koszty administracyjne.
Warunkiem odbycia dwóch studiów w jednym roku jest złożenie dokumentów na oba studia podyplomowe, opłacenie czesnego za jedno Studium wiodące i wpłacenie opłaty manipulacyjnej za drugie Studium uzupełniające w wysokości 3990 złotych (płatne na numer konta II kierunku).
Przy wyborze opcji skoordynowanej należy złożyć 2 komplety dokumentów.
 

 Dlaczego Warto

 
21 powodów dlaczego warto u nas studiować?
 1. by mieć dyplom prestiżowej uczelni
 2. by podnieść swoje kwalifikacje
 3. by poszerzyć wiedzę o rynkach finansowych
 4. by poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach
 5. by budować swój network wśród słuchaczy i wykładowców
 6. by zwiększyć swoje szanse na lepszą i ciekawszą pracę
 7. by poprawić swoja pozycję w firmie
 8. by awansować
 9. by zyskać uznanie w środowisku
 10. by poznać lepiej Warszawę i jej atrakcje
 11. by wiedzieć jak organizować finansowanie firm przy pomocy giełdy
 12. by wiedzieć jak organizować finansowanie firm z rynku poza giełdowego
 13. by wiedzieć jak organizować finansowanie firm przy pomocy obligacji
 14. by wiedzieć jak organizować finansowanie firm przy pomocy leasingu
 15. by wiedzieć jak organizować finansowanie firm przy pomocy faktoringu
 16. by wiedzieć jak organizować finansowanie firm przy pomocy banków
 17. by wiedzieć jak organizować finansowanie firm przy pomocy środków z Unii Europejskiej
 18. by wiedzieć co to sekurytyzacja
 19. by poznać co to jest  Management Buy Out (MBO)
 20. by poznać co to jest Leveraged Buy Out (LBO)
 21. by wiedzieć jak kupować przedsiębiorstwa (Merger and Acquisition)
 

 Opinie o kierunku

 

W zdecydowanej większości słuchacze są bardzo zadowoleni ze studiów. Po każdym wykładzie słuchacze wypełniają ankietę oceniającą wykładowcę i treść wykładów, oceny są bardzo pozytywne.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
mgr Magdalena Cieślik-Kącka
e-mail: Magdalena Cieślik-Kącka
tel. 507474474
tel. 225648655
telefaks 225648660

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Zarządzania Wartością
ul. Madalińskiego 31/33
02-544 Warszawa
DS "Grosik", pokój 12
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​Rejestracja online
 

 120 absolwentów

 

 • 8 ukończonych edycji
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów