Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Akademia Ubezpieczeń - Ubezpieczenia Gospodarcze dla Przedsiębiorstw : Ubezpieczenia Gospodarcze - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Akademia Ubezpieczeń - Ubezpieczenia Gospodarcze dla Przedsiębiorstw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Akademia Ubezpieczeń - Ubezpieczenia Gospodarcze dla Przedsiębiorstw

 
W toku studiów Akademia ubezpieczeń realizowany jest jedyny w Polsce oryginalny program dotyczący ryzyka przedsiębiorstwa i ubezpieczeń dla przedsiębiorstw.
Celem studiów jest wzbogacenie wiedzy w zakresie identyfikacji i oceny ryzyka oraz sposobów zarządzania ryzykiem.

Jeśli jesteś inżynierem, licencjatem, magistrem lub magistrem inżynierem zapisz się na nasze studia podyplomowe. Będziesz miał okazję wysłuchać znanych i cenionych wykładowców takich jak: profesorowie A. Karmańska, E. Mączyńska, K. Ortyński i inni. Zajęcia prowadza wybitni specjaliści w dziedzinie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń praktycy z sektora ubezpieczeniowego z towarzystw ubezpieczeniowych i kancelarii odszkodowawczych.

Studia adresowane są do dyrektorów finansowych, dyrektorów handlowych specjalistów odpowiedzialnych w firmach za zarządzanie ryzykiem, pracowników przedsiębiorstw odpowiedzialnych za ubezpieczenia, doradców finansowych, brokerów (oraz osób przygotowujących się do egzaminu brokerskiego), a także innych pośredników finansowych, którzy chcą uzupełnić wiedzę z zakresu ubezpieczeń.
 

 Dlaczego Warto

 
Cel studiów:
Wzbogacenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie identyfikacji ryzyka oraz oceny i sposobów ograniczania ryzyka w działalności przedsiębiorstwa.
Przekazanie uczestnikom studiów kompleksowej wiedzy dotyczącej produktów finansowych, szczególnie ubezpieczeniowych  i  ich wykorzystania w zarządzaniu ryzykiem działalności gospodarczej przedsiębiorstwa.
 
 

 Opinie o kierunku

 

Studia oceniam wysoko, umożliwiły mi kontakt z praktykami rynku ubezpieczeniowego, najciekawsze były wykłady z tematyki ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń komunikacyjnych i ubezpieczeń transportowych, polecam innym z całą odpowiedzialnością.

 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Kierownik:
dr hab. Ewa Wierzbicka, prof. SGH
tel. 509040792
e-mail: Ewa Wierzbicka

Sekretarz:
Krystyna Doskocz
tel. 608321852
e-mail: Krystyna Doskocz

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​
​​Rejestracja online
 

 8 ukończonych edycji

 
  • współpracujemy z pracownikami Polskiej Izby Ubezpieczeń i pracownikami Biura Rzecznika Finansowego
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe