Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Akademia Spółek : Akademia Spółek - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Akademia Spółek
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia akademia spółek

 

Zmieniające się dynamicznie otoczenie wymaga od nas odpowiednio szybkich ale zarazem przemyślanych reakcji. Jedną z nich powinna być chęć tzw. kształcenia ustawicznego, która w efekcie daje nam możliwość posiadania odpowiedniej i aktualnej wiedzy teoretycznej i jej praktycznego zastosowania. Z tą myślą już w 2001 r. powstały studia podyplomowe skoncentrowane na tematyce funkcjonowania spółek, skierowane zwłaszcza do absolwentów wydziałów prawa. W roku 2008 dokonaliśmy zmian, wzbogacając program o aspekty ekonomicznego funkcjonowania spółek odpowiadając na zainteresowanie zagadnieniem law and economics. Cały czas doskonalimy naszą ofertę. Nasza propozycja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród kandydatów i uczestników studiów.
Zachęcam więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i przekonaniem się do jej atutów oraz do uczestnictwa w Akademii Spółek.

 

 Dlaczego Warto

 
Akademia Spółek stanowi rozwiniętą i wzbogaconą formę prowadzonych w latach 2001–2008 Studiów Akademii Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek. Dzięki swoim niewątpliwym zaletom, w tym w szczególności: bogatemu programowi, dobrze dobranej kadrze i sprawnej organizacji, studia te zyskały bardzo dużą liczbą kandydatów i słuchaczy.
Cel, który sobie postawiliśmy, to wzmocnienie kompetencji naszych słuchaczy w zakresie funkcjonowania wszystkich typów spółek handlowych w ujęciu prawno-ekonomicznym oraz nabycie przez nich praktycznych umiejętności.
Nasi słuchacze to zwłaszcza absolwenci wydziałów prawa i administracji oraz wydziałów menedżerskich prestiżowych uczelni. Właśnie do nich oraz do aplikantów adwokackich i radcowskich skierowana jest nasza propozycja.
 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
mgr Marcin Jakubiak
tel.: 22 564 73 24
tel. kom. 501 700 047
e-mail: Marcin Jakubiak
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​
​​Rejestracja online
 

 Kierownik studiów

 
 

 Nowy Program

 
  • współpracujemy z wieloma kancelariami i spółkami, w których na co dzień pracują także nasi wykładowcy. Są to bardzo znane i cenione podmioty z branży
  • Posiadamy też doświadczenie w organizacji zamkniętych dedykowanych edycji studiów w tym dla jednej z największych na polskim rynku grup kapitałowych. Zapraszamy również do współpracy w tym obszarze
  • spełniamy kryteria określone w uchwale NRA z 19 listopada 2011 r. o doskonaleniu zawodowym adwokatów jako wypełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe