Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Akademia Spółek : Akademia Spółek - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Akademia Spółek
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia akademia spółek

 

Zmieniające się dynamicznie otoczenie wymaga od nas odpowiednio szybkich ale zarazem przemyślanych reakcji. Jedną z nich powinna być chęć tzw. kształcenia ustawicznego, która w efekcie daje nam możliwość posiadania odpowiedniej i aktualnej wiedzy teoretycznej i jej praktycznego zastosowania. Z tą myślą już w 2001 r. powstały studia podyplomowe skoncentrowane na tematyce funkcjonowania spółek, skierowane zwłaszcza do absolwentów wydziałów prawa. W roku 2008 dokonaliśmy zmian, wzbogacając program o aspekty ekonomicznego funkcjonowania spółek odpowiadając na zainteresowanie zagadnieniem law and economics. Cały czas doskonalimy naszą ofertę. Nasza propozycja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród kandydatów i uczestników studiów.
Zachęcam więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i przekonaniem się do jej atutów oraz do uczestnictwa w Akademii Spółek.

 

 Dlaczego Warto

 
Akademia Spółek stanowi rozwiniętą i wzbogaconą formę prowadzonych w latach 2001–2008 Studiów Akademii Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek. Dzięki swoim niewątpliwym zaletom, w tym w szczególności: bogatemu programowi, dobrze dobranej kadrze i sprawnej organizacji, studia te zyskały bardzo dużą liczbą kandydatów i słuchaczy.
Cel, który sobie postawiliśmy, to wzmocnienie kompetencji naszych słuchaczy w zakresie funkcjonowania wszystkich typów spółek handlowych w ujęciu prawno-ekonomicznym oraz nabycie przez nich praktycznych umiejętności.
Nasi słuchacze to zwłaszcza absolwenci wydziałów prawa i administracji oraz wydziałów menedżerskich prestiżowych uczelni. Właśnie do nich oraz do aplikantów adwokackich i radcowskich skierowana jest nasza propozycja.
 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
mgr Marcin Jakubiak
tel.: 22 564 73 24
tel. kom. 501 700 047
e-mail: Marcin Jakubiak
 
​​
​​Rejestracja online
 

 Kierownik studiów

 
 

 Nowy Program

 
  • współpracujemy z wieloma kancelariami i spółkami, w których na co dzień pracują także nasi wykładowcy. Są to bardzo znane i cenione podmioty z branży
  • Posiadamy też doświadczenie w organizacji zamkniętych dedykowanych edycji studiów w tym dla jednej z największych na polskim rynku grup kapitałowych. Zapraszamy również do współpracy w tym obszarze
  • spełniamy kryteria określone w uchwale NRA z 19 listopada 2011 r. o doskonaleniu zawodowym adwokatów jako wypełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.
Studia podyplomowe