Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Akademia Profesjonalnego Coacha” : Rekrutacja
Podyplomowe Studia „Akademia Profesjonalnego Coacha”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 

​Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (ISSP).

SP Akademia Profesjonalnego Coacha została opublikowana w BUR PARP-U pod numerem 2021/01/25/15499/916424

REKRUTACJA ONLINE lub wyślij zgłoszenie na adres: akiersn@sgh.waw.pl

Wniesienie opłaty za studia oraz złożenie w sekretariacie kompletu wymaganych dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem na studia.

W przypadku dużego zainteresowania studiami, pierwszeństwo przyjęcia będą mieli kandydaci posiadający elementarne wykształcenie w obszarze psychologii lub coachingu.

Wymagane dokumenty:

 

 czesne

 

Opłata za całość studiów wynosi 8500 zł (firmy – wpłata jednorazowa, osoby fizyczne – możliwość wpłaty w dwóch ratach).

Czesne obejmuje koszt wydania świadectwa ukończenia studiów.

Numer rachunku

Indywidualny dla każdego słuchacza numer konta bankowego generowany jest w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP). 

REKRUTACJA ONLINE

 

 Warunki ukończenia

 
Warunkiem zaliczenia Studiów jest obecność na zajęciach (min. 75%), ponadto każdy słuchacz jest zobowiązany do przedstawienia i obrony pracy dyplomowej, jak również przeprowadzenia 10h sesji coachingowych wraz z przedstawieniem raportu z procesu, dodatkowo każdy studentów w parze musi przeprowadzić publicznie mini sesję coachingową.