Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Akademia Menedżerska - Nowoczesna Praktyka Zarządzania : Nowoczesna Praktyka Zarządzania - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Akademia Menedżerska - Nowoczesna Praktyka Zarządzania
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Akademia Menedżerska - Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą

 
​Szanowni Państwo, polecamy podjęcie Studiów Podyplomowych Akademia Menedżerska – Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą, ponieważ są one okazją do zaktualizowania, uzupełnienia i poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Na naszych studiach dowiedzą się Państwo o najnowszych, ale również sprawdzonych, dobrych praktykach zarządzania, będą Państwo mieli okazję przećwiczyć ich zastosowanie na konkretnych przykładach oraz poznać sposoby identyfikowania, diagnozowania i projektowania rozwiązań problemów napotykanych w praktyce zarządczej.

Zajęcia na naszych studiach prowadzą najbardziej doświadczeni wykładowcy SGH i zaprzyjaźnionych innych renomowanych Uczelni, z wieloletnim stażem we współpracy z praktyką gospodarczą w charakterze doradców, ekspertów, biegłych, rzeczoznawców, członków rad nadzorczych. Formuła naszych studiów umożliwi Państwu zaprojektowanie wybranej działalności biznesowej w formie biznesplanu, który będzie efektem końcowym wykładów, seminariów i ćwiczeń. Wiele prac końcowych, które powstały w ramach naszych studiów, zostało wykorzystanych w praktyce gospodarczej, zarówno przez pracodawców jak i uczestników naszych studiów.

 

 Dlaczego Warto

 
Nasze studia dostarczają ich uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu zarządzania wszystkimi głównymi funkcjami przedsiębiorstwa, a wiec produkcją, handlem, finansami, zaopatrzeniem i funkcją personalną. Dogodna forma organizacyjna zajęć umożliwi Państwu pogodzenie tych studiów z pracą zawodową oraz obowiązkami rodzinnymi. Wykłady, seminaria i ćwiczenia opierają się na wielu przykładach z praktyki polskiej i zagranicznej, co pozwala skonfrontować własną wiedzę i umiejętności z najlepszymi praktykami przodujących firm.
 

 Opinie o studiach

 

Studia menedżerskie w SGH są studiami bardzo interesującymi i poruszającymi ważne zagadnienia. Przedstawiają wszystkie ważne tematy w pigułce, wykorzystując przede wszystkim wiedzę praktyczną. Zgłębienie wiedzy każdego bloku to pięć lat studiów, stąd trzeba byłoby na to poświęcić 50 lat studiowania, a wszystko zamyka się w jednym roku. Polecam te studia.

Piotr Andrzej Pawłowski

 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

informacji udziela i zapisy przyjmuje sekretarz 17 edycji:
mgr Katarzyna Uljasz-Rawa
telefon: +48 885 835 351

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Infrastruktury, Transportu i Mobilności
ul. Madalińskiego 6/8, pok. 314
02-513 Warszawa 
 

 349 absolwentów

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 kierownik studiów

 
ornarowicz-akademia-menedzerska-nowoczesna-praktyka.jpg

dr hab. Urszula Ornarowicz, prof. SGH
Katedra Teorii Zarządzania

 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe