Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Akademia Lobbingu : Rekrutacja
Podyplomowe Studia Akademia Lobbingu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH
 
 
Wymagane dokumenty:
 
Na każdą edycję studiów przyjmowanych jest od 20 słuchaczy.

Warunkami uczestnictwa w studiach są:

  • ściśle ukierunkowana motywacja,
  • minimum 3 lata kariery zawodowej (preferowane)
  • dyplom ukończenia studiów wyższych,
  • skierowanie od pracodawcy lub zgłoszenie własne
  • wniesienie opłaty za studia (czesne).
 

 czesne

 
​​Opłata za całość studiów wynosi 6900 zł (płatne jednorazowo).      

Numer konta

Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych.
 

 Warunki ukończenia

 
 Praca dyplomowa:
 
Dodatkowym elementem dydaktyczno-edukacyjnym będzie praca dyplomowa – przygotowana przez słuchacza, w formie rekonstrukcji zrealizowanej lub symulacji planowanej kampanii lobbingowej na forum polskim, europejskim lub międzynarodowym lub rozbudowany esej (22 strony znormalizowane).
Tematy prac (zarówno kampanii jak i esejów) ustalane zostaną w porozumieniu z wybranym promotorem, spośród wykładowców, którzy wyrażą gotowość na prowadzenie słuchacza. Konsultacje prac dyplomowych odbywać się będą na terenie uczelni w ustalonym terminie lub w formie on-line.
 
Obrona pracy przed wyznaczoną Komisją odbędzie się na terenie uczelni podczas 15. zjazdu.
 
Świadectwo studiów podyplomowych:
 
Studia kończy się uzyskaniem świadectwa ukończenia studiów Podyplomowych. Do zaliczenia studiów wymagane jest: uzyskanie wpisu zaliczenia zajęć do indeksu u wszystkich prowadzących zajęcia, przygotowaniu pracy końcowej (dyplomowej), zaliczeniu z wynikiem pozytywnym egzaminów (testy końcowe), obronieniu z wynikiem pozytywnym pracy dyplomowej.