Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Akademia Finansów Samorządu Terytorialnego” : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia „Akademia Finansów Samorządu Terytorialnego”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
​Podyplomowe Studia Akademia Finansów Samorządowych są dedykowane dla tych osób, które mają już doświadczenie zawodowe w finansach i zarządzaniu, ale również dla tych, którzy właśnie planują rozwój kariery zawodowej w tej dziedzinie.
Wykładowcami są pracownicy SGH, łączący najnowszą wiedzę teoretyczną z doświadczeniami z praktyki gospodarczej oraz praktycy – eksperci w swojej dziedzinie.
 Zajęcia dydaktyczne bazują na wymianie wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Są prowadzone w formie wykładów, warsztatów, studiów przypadku, dyskusji i prezentacji. W trakcie zajęć wykorzystywane są rzeczywiste przykłady i narzędzia stosowane w praktyce, co umożliwia słuchaczom pozyskanie praktycznych i aktualnych umiejętności. Słuchacze są zachęcani do aktywnego udziału w zajęciach grupowych, do pracy własnej, ale także do prezentacji własnych umiejętności oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
 

 Współpraca

 
​W ramach zajęć przewidziane są, spotkania z przedstawicielami instytucji związanych z finansami samorządu terytorialnego np. RIO, bank, instytucje finansowe, praktycy samorządowi.