Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Akademia Finansów Samorządu Terytorialnego” : Akademia Finansów Samorządu Terytorialnego
Podyplomowe Studia „Akademia Finansów Samorządu Terytorialnego”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia „Akademia Finansów Samorządu terytorialnego"

 
Zapraszamy na nasze nowe studia podyplomowe poświęcone problematyce finansów samorządowych. Program studiów powstał w odpowiedzi na aktualne problemy zgłaszane przez praktyków samorządowych. Omówią je zaproszeni wykładowcy – osoby z dużą wiedzą teoretyczną oraz umiejętnościami praktycznymi. Nasze zajęcia to nie tylko wykłady, to także konwersatoria, prowadzone za aktywnym udziałem słuchaczy oraz warsztaty na bazie których można rozwiązywać bieżące problemy gospodarowania finansami samorządowymi. Naszym atutem jest otwartość i miła atmosfera podczas spotkań.
 

 Dlaczego Warto

 
Podyplomowe Studia Akademia Finansów Samorządowych są dedykowane do osób, które chcą doskonalić swoją wiedze, umiejętności i kompetencje społeczne w zakresie finansów samorządowych. Zrealizowane efekty kształcenia dadzą podstawy do podejmowaniu racjonalnych decyzji w gospodarowaniu finansami samorządowymi.
Studium kierowane jest do przedstawicieli organów stanowiących i wykonawczych JST, skarbników, pracowników samorządowych, kadry kierowniczej przedsiębiorstw (zakładów) gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, instytucji i firm współpracujących z JST.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
dr Agnieszka Wójcik - Czerniawska
e-mail: Agnieszka Wójcik-Czerniawska
tel: 22 564 93 02

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pok. 301
02-513 Warszawa
 


 

 Nowy kierunek

 
  • W ramach zajęć przewidziane są, spotkania z przedstawicielami instytucji związanych z finansami samorządu terytorialnego np. RIO, bank, instytucje finansowe, praktycy samorządowi.
 

 kierownik studiów

 
Jacek_Sierak_Akademia_Finansow_s_t.jpg

dr hab. Jacek Sierak
Katedra Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego
Studia podyplomowe