Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Akademia Energetyki : Akademia Energetyki - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Akademia Energetyki
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia akademia energetyki

 
Studia Podyplomowe Akademia Energetyki to możliwość pozyskania wiedzy od czołowych ekspertów w dziedzinach energetyki konwencjonalnej, odnawialnej, ochrony środowiska, bankowości, rynków oraz prawa na temat kluczowych czynników mających znaczenie przy planowaniu, ocenie i organizowaniu przedsięwzięć w energetyce.
Absolwenci tych studiów będą mogli realizować swoje obowiązki z większą pewnością siebie oraz będą mogli wychodzić naprzeciw nowym wyzwaniom nadchodzących czasów.
 

 Dlaczego Warto

 
Decyzje o przygotowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych oraz decyzje o inwestowaniu w takie przedsięwzięcia wymagają współcześnie bardzo przekrojowej i szerokiej wiedzy. Dlatego studia w Akademii Energetyki zostały zaprojektowane tak, aby ich słuchacze, po ich ukończeniu, dysponowali wiedzą o czynnikach i narzędziach predestynujących decyzje o udziale w przedsięwzięciach w tym obszarze i o sposobie ich oceny.
 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Anita Krzymicka
telefon: 508 069 841
e-mail: Anita Krzymicka

 
​​
​​Rejestracja online
 

 Nowy kierunek

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe