Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Akademia Analityka z SAS, R & Python” : Rekrutacja
Podyplomowe Studia „Akademia Analityka z SAS, R & Python”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (ISSP).

Na II Edycję i następne limit wynosi 26 osób

REKRUTACJA ONLINE

Wymagane dokumenty:

 

 czesne

 
​Koszt uczestnictwa jednej osoby w studiach wynosi 11 000,00  zł. Opłata może być podzielona na dwie raty: pierwsza 7 000,00. zł, druga 4 000,00 zł.

Numer rachunku

Indywidualny dla każdego słuchacza numer konta bankowego generowany jest w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

 

 Warunki ukończenia

 
Warunki uzyskania świadectwa: warunkiem uzyskania świadectwa jest zaliczenie wszystkich jednostek tematycznych zajęć w formie testów, przygotowanie dwóch projektów analitycznych i obrona ich przed komisją, której wynik jest pozytywny. Ocena końcowa na świadectwie jest średnią ważoną ocen z dwóch projektów i oceny z obrony przed komisją w proporcjach: 40 %, 40% i 20%.