Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi : Administrowanie Funduszami Unijnymi - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi

 
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w podyplomowych studiach administrowania funduszami unijnymi. Atutem naszych studiów jest kumulacja, w niezwykle przystępnej formie, bardzo rozległego obszaru wiedzy, która jest skrupulatnie aktualizowana przy każdej kolejnej edycji. Studia są organizowane od ponad 10 lat. Zgromadzone doświadczenie ma ogromny wpływ na jakość przekazywanych Słuchaczom kwalifikacji.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia, w przeciwieństwie do innych kierunków akademickich, skoncentrowane są na wykształceniu u słuchaczy praktycznych umiejętności pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz propozycji dotyczących perspektyw budżetowych na lata 2021-2027.

Nasz program, dedykowany wyłącznie problematyce funduszy unijnych, weryfikujemy na bieżąco od ponad 10 lat, przez co jest wyznacznikiem standardu dla podobnych kierunków studiów prowadzonych w naszej uczelni i poza nią. Szczególnie zapraszamy wszystkich tych, którym zależy na odbyciu treściwych, profesjonalnych studiów.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

dr Marcin Będzieszak
e-mail: Marcin Będzieszak​​

mgr Anita Krzymicka

telefon: 508 069 841
e-mail: Anita Krzymicka

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Zarządzania i Finansów
ul. Madalińskiego 6/8
02-513 Warszawa
bud. M, pok. 340

 
​​
​​Rejestracja online
 

 1000 absolwentów

 
  • Nowy program: program studiów całkowicie zmieniony w 2014 roku w związku z dostosowaniem do szans stwarzanych przez nową perspektywę finansową 2014–2020
  • Studia zostały objęte patronatem medialnym czasopisma „Polityka gospodarcza”.  
  • rekrutacja letnia i zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów