Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi : Administrowanie Funduszami Unijnymi - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi

 
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w podyplomowych studiach administrowania funduszami unijnymi. Atutem naszych studiów jest kumulacja, w niezwykle przystępnej formie, bardzo rozległego obszaru wiedzy, która jest skrupulatnie aktualizowana przy każdej kolejnej edycji. Studia są organizowane od ponad 15 lat. Zgromadzone doświadczenie ma ogromny wpływ na jakość przekazywanych Słuchaczom kwalifikacji.

 
w dniu 8.10.2021r. o godz. 17.10
wykład inauguracyjny
pt.: Unia Europejska - Polska : polityka, pieniądze, proces decyzyjny.
poprowadzi prof. dr hab. Bogusław Liberadzki
Były Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, były Minister Transportu i Gospodarki Morskiej, Poseł na Sejm. Obecnie po raz czwarty został wybrany na Posła do Parlamentu Europejskiego. Odznaczony medalem im. Komisji Edukacji Narodowej oraz Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi. Specjalizuje się w dziedzinie ekonomiki transportu, polityki transportowej i europejskich systemów transportowych. Jest autorem i współautorem wielu publikacji krajowych i zagranicznych, prac badawczych oraz książek.  
 liberadzki boguslaw.jpg
 
 

 Dlaczego Warto

 
Program studiów został zmieniony w związku z dostosowaniem do szans stwarzanych przez nową perspektywę finansową 2021-2027 - nowe instrumenty finansowe i podział środków, priorytety polityki spójności oraz nowe zasady finansowania. Program uwzględnia także propozycje dotyczące wykorzystania Funduszu Odbudowy.

Studia, w przeciwieństwie do innych kierunków akademickich, skoncentrowane są na wykształceniu u słuchaczy praktycznych umiejętności pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych w perspektywie finansowej na lata 2021-2027 oraz kończącej się perspektywie 2014-2020.

Nasz program, dedykowany wyłącznie problematyce funduszy unijnych, weryfikujemy na bieżąco od ponad 15 lat, przez co jest wyznacznikiem standardu dla podobnych kierunków studiów prowadzonych w naszej uczelni i poza nią. Szczególnie zapraszamy wszystkich tych, którym zależy na odbyciu treściwych, profesjonalnych studiów.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

dr Marcin Będzieszak
e-mail: Marcin Będzieszak​​

mgr Małgorzata Wojakowska-Żeglińska
telefon: 500 115 632

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Zarządzania i Finansów
ul. Madalińskiego 6/8
02-513 Warszawa
bud. M, pok. 333

 
​​
​​Rejestracja online
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów