Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania : Nasze atuty
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Nasze atuty

 

Program Podyplomowych Studiów „Administracji i zarządzania” został tak skonstruowany, aby osoby bez wykształcenia w tym kierunku, jak i bez doświadczenia w obszarze administracji i zarządzania mogły bez problemów dać sobie radę i uzyskać niezbędną wiedzę i umiejętności do wypełniania powierzonych zadań w administracji publicznej, regionalnej, lokalnej oraz w przedsiębiorstwach publicznych i prywatnych. Jednocześnie osoby, posiadające pewną wiedzę w tych tematach będą mogły uporządkować i rozwinąć ją oraz nabyć dodatkowe kompetencje niezbędne do podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych potwierdzonych uzyskaniem w obu przypadkach świadectwem ukończenia Studiów Podyplomowych SGH.

Sposób prowadzenia zajęć:

  • konwersatoria, aktywizujące słuchaczy w trakcie ich trwania,
  • warsztaty i ćwiczenia z wykorzystaniem aktualnych dokumentów związanych z tematyką poszczególnych spotkań.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to na stronie Studiów zamieszczane są konspekty zajęć oraz materiały do wykładów, przekazywane na bieżąco przed i po zajęciach przez Wykładowców. Ponadto na koniec Studiów uczestnicy otrzymają zebrane wszystkie materiały z zajęć oraz podstawowe dokumenty programowe w formie elektronicznej. Ponadto, otrzymają również książki rekomendowane przez Wykładowców, związane z problematyką poruszaną w trakcie Studiów.