Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania : Administracja i Zarządzanie - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania

 
Szanowni Kandydaci!

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej (offline), jesteśmy przygotowani do przeniesienia zajęć na tryb online.

Z satysfakcją informujemy Państwa, że mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć online potwierdzone zarówno świetnymi wynikami naszych Absolwentów, a także ich opiniami wyrażonymi po zakończeniu zajęć poprzedniej edycji. Mieli Oni okazję uczestniczyć w zajęciach tradycyjnych (offline), a z powodu pandemii, również online. Dodatkowo w bieżącym roku akademickim uruchomiliśmy trzy równoległe edycje w trybie online. Program kształcenia niczym nie różni się od zajęć realizowanych tradycyjnie (offline), pozwala zdobywać unikalną wiedzę i praktyczne umiejętności bez wychodzenia z domu, dając jednocześnie możliwość aktywnego uczestniczenia w pełnowartościowych zajęciach. Wierzymy, że w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, jest to najlepsza decyzja, która pozwoli nam wszystkim na ochronę naszego zdrowia i przyspieszy drogę powrotu do normalności.

Równolegle prowadzimy rekrutację na edycję w trybie online – www.sgh.waw.pl/psaiz-online
.
Jeśli mają Państwo wątpliwości co do możliwości studiowania online, to zapraszamy na próbne zajęcia! W tym celu prosimy o kontakt z nami.

BROSZURA INFORMACYJNA
 

 Dlaczego Warto

 

Podyplomowe Studia „Administracji i zarządzania”  umożliwiają nabycie przez Słuchaczy praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu:

  • prawa i procedur administracyjnych, w tym dotyczących procesu decyzyjnego i legislacyjnego w Polsce oraz w Unii Europejskiej, prawa pracy oraz pomocy publicznej;
  • zasad oraz metod zarządzania w administracji, w tym projektami europejskimi oraz personelem, przywództwa oraz podstaw Public Relations;
  • monitorowania i ewaluacji podejmowanych działań.

W przypadku pracowników administracji publicznej studia przygotowują dodatkowo do sprawdzianu w ramach organizowanego corocznie postępowania kwalifikacyjnego na urzędnika mianowanego.

 

 Opinie o kierunku

 
Mateusz-Pikulinski.jpg Wybierając Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania możesz spodziewać się wysokiej jakość kształcenia, za którą odpowiada świetnie dobrana kadra, partnerskiego podejścia do słuchacza, świetnej atmosfery i pełnego profesjonalizmu w każdym aspekcie. Wiedza przekazywana na zajęciach ma charakter użytkowy, prowadzący nie ograniczają się do teorii, uczestniczyliśmy w wielu dyskusjach i ćwiczeniach. Wiedza, którą uzyskałem z pewnością przyda się w pracy, a czas spędzony na SGH był świetną inwestycją.
Mateusz Pikuliński
Polecam Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania, każdemu kto najbardziej ceni profesjonalizm i jakość kształcenia. W toku studiów każdy z wykładowców przekazywał wiedzę w sposób interesujący i przystępny, jednocześnie zachęcając grupę do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Co więcej, Uczelnia wzorowo poradziła sobie w trudnej sytuacji jaką spowodował stan zagrożenia epidemicznego, umożliwiając słuchaczom zdalny udział w zajęciach i ukończenie nauki w przewidzianym pierwotnie terminie. W mojej ocenie, wprowadzenie zdalnego nauczania nie wpłynęło negatywnie na jakość prowadzonych zajęć, natomiast umożliwiło słuchaczom bezpieczne i komfortowe kształcenie.
Dominika Wanat
W moim przypadku studia były początkiem realnego awansu zawodowego i stały się trampoliną do sukcesu. Tuż po ich zakończeniu otrzymałam propozycję pełnienia funkcji dyrektora w instytucji kultury, zaś obecnie piastuję kierownicze stanowisko w administracji samorządowej. Program studiów był doskonale dopasowany do obowiązków, które wykonuję na co dzień, zaś wykładowcy byli bardzo profesjonalni, operując ciekawymi przykładami z życia codziennego.
Kama Kępczyńska-Kaleta
PS Administracji i Zarzadzania twarz do opinii.jpg Udział w 7 edycji Podyplomowych Studiów Administracji i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowejw Warszawie był dla mnie ciekawą przygodą życiową. Profesjonalna kadra naukowa oraz dobrze skonfigurowany program studiów, pozwolił mi nabyć obszerną wiedzę teoretyczną w zakresie administracji oraz zarządzania. Dzięki doświadczeniu praktycznemu wykładowców zapoznałam się z ciekawymi przypadkami realizowanymi w praktyce. Dzięki tym studiom miałam możliwość poznania ciekawych osób zajmujących się administracją na co dzień, co pozwoliło mi wymienić się doświadczeniami. Uzyskana przeze mnie wiedza jest przydatna w pracy, dzięki czemu mogę lepiej realizować swoje zadania jako pracownik służby cywilnej.
Sylwia Piątek
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
tel. kom. (+48) 516 676 818
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 
​​
​​Rejestracja online
 

 Ponad 300 absolwentów

 
 

 Kierownik studiów

 
Adam--Ambroziak.jpg

dr hab. Adam A. Ambroziak, prof. SGH 

Katedra Integracji i Prawa Europejskiego
Studia podyplomowe