Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania : Administracja i Zarządzanie - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania

 

Szanowni Kandydaci! W semestrze zimowym 2020/2021 uruchomiliśmy dwie równoległe edycje Podyplomowych Studiów „Administracji i zarządzania” w trybie online. Zajęcia rozpoczęły się kolejno w październiku i listopadzie za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS. Już od pierwszych zajęć zaczęliśmy korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji m.in. poprzez organizację pracy w grupach. Dzięki temu nasi słuchacze zostali zaangażowani do aktywnego udziału w zajęciach, ale też mieli okazję poznać się i nawiązać pierwszy relacje.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz znaczącemu zainteresowaniu kierunkiem naszych studiów (www.sgh.waw.pl/psaiz-online) postanowiliśmy uruchomić rekrutację na kolejną edycję, której rozpoczęcie zaplanowaliśmy na 20 marca 2021 r. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do rekrutacji!

W związku z Zarządzeniem Rektora nr 6 z dn. 2 lutego 2021 r., wszystkie zajęcia na XIV edycji Podyplomowych Studiach Administracji i Zarządzania  będą odbywały się jedynie w formie kształcenia na odległość (za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS). Szczegółowe informacje www.sgh.waw.pl/psaiz-online.

Z satysfakcją informujemy Państwa, że mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć online potwierdzone zarówno świetnymi wynikami naszych Absolwentów, a także ich opiniami wyrażonymi po zakończeniu zajęć poprzedniej edycji. Mieli Oni okazję uczestniczyć w zajęciach tradycyjnych, a z powodu pandemii, również online. Program kształcenia niczym nie różni się od zajęć realizowanych tradycyjnie, pozwala zdobywać unikalną wiedzę i praktyczne umiejętności bez wychodzenia z domu, dając jednocześnie możliwość aktywnego uczestniczenia w pełnowartościowych zajęciach. Wierzymy, że w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, jest to najlepsza decyzja, która pozwoli nam wszystkim na ochronę naszego zdrowia i przyspieszy drogę powrotu do normalności.

Jeśli mają Państwo wątpliwości co do możliwości studiowania online, to zapraszamy na próbne zajęcia! W tym celu prosimy o kontakt z nami.


 

 Dlaczego Warto

 

Ciągłe podnoszenie umiejętności i kompetencji przez pracowników administracji stało się już standardem działania gwarantującym stabilne zatrudnienie i pewne wynagrodzenie. Nabyta wiedza i umiejętności, potwierdzone świadectwem ukończenia Podyplomowych Studiów „Administracji i zarządzania” stanowią najlepszą odpowiedź na coraz wyższe oczekiwania pracodawców dając absolwentom możliwość dalszego, dynamicznego rozwoju zawodowego.

Podyplomowe Studia „Administracji i zarządzania” przygotowują do sprawnego funkcjonowania
w nowoczesnej strukturze administracji:

  • szczebla rządowego, centralnego, regionalnego i lokalnego;
  • instytucji, urzędów oraz organów państwowych i samorządowych;
  • prywatnych i państwowych przedsiębiorstw, korporacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych;
  • wszystkich pozostałych podmiotów, w których funkcjonują jednostki zarządzające i obsługujące.

W przypadku administracji publicznej studia przygotowują dodatkowo do sprawdzianu w ramach organizowanego corocznie postępowania kwalifikacyjnego na urzędnika mianowanego.

 

 Opinie o kierunku

 
Mateusz-Pikulinski.jpg Wybierając Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania możesz spodziewać się wysokiej jakość kształcenia, za którą odpowiada świetnie dobrana kadra, partnerskiego podejścia do słuchacza, świetnej atmosfery i pełnego profesjonalizmu w każdym aspekcie. Wiedza przekazywana na zajęciach ma charakter użytkowy, prowadzący nie ograniczają się do teorii, uczestniczyliśmy w wielu dyskusjach i ćwiczeniach. Wiedza, którą uzyskałem z pewnością przyda się w pracy, a czas spędzony na SGH był świetną inwestycją.
Mateusz Pikuliński
Polecam Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania, każdemu kto najbardziej ceni profesjonalizm i jakość kształcenia. W toku studiów każdy z wykładowców przekazywał wiedzę w sposób interesujący i przystępny, jednocześnie zachęcając grupę do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Co więcej, Uczelnia wzorowo poradziła sobie w trudnej sytuacji jaką spowodował stan zagrożenia epidemicznego, umożliwiając słuchaczom zdalny udział w zajęciach i ukończenie nauki w przewidzianym pierwotnie terminie. W mojej ocenie, wprowadzenie zdalnego nauczania nie wpłynęło negatywnie na jakość prowadzonych zajęć, natomiast umożliwiło słuchaczom bezpieczne i komfortowe kształcenie.
Dominika Wanat
W moim przypadku studia były początkiem realnego awansu zawodowego i stały się trampoliną do sukcesu. Tuż po ich zakończeniu otrzymałam propozycję pełnienia funkcji dyrektora w instytucji kultury, zaś obecnie piastuję kierownicze stanowisko w administracji samorządowej. Program studiów był doskonale dopasowany do obowiązków, które wykonuję na co dzień, zaś wykładowcy byli bardzo profesjonalni, operując ciekawymi przykładami z życia codziennego.
Kama Kępczyńska-Kaleta
PS Administracji i Zarzadzania twarz do opinii.jpg Udział w 7 edycji Podyplomowych Studiów Administracji i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowejw Warszawie był dla mnie ciekawą przygodą życiową. Profesjonalna kadra naukowa oraz dobrze skonfigurowany program studiów, pozwolił mi nabyć obszerną wiedzę teoretyczną w zakresie administracji oraz zarządzania. Dzięki doświadczeniu praktycznemu wykładowców zapoznałam się z ciekawymi przypadkami realizowanymi w praktyce. Dzięki tym studiom miałam możliwość poznania ciekawych osób zajmujących się administracją na co dzień, co pozwoliło mi wymienić się doświadczeniami. Uzyskana przeze mnie wiedza jest przydatna w pracy, dzięki czemu mogę lepiej realizować swoje zadania jako pracownik służby cywilnej.
Sylwia Piątek
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
tel. kom. (+48) 516 676 818
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 
​​
​​Rejestracja online
 

 Ponad 250 absolwentów

 
  • 11 zakończonych edycji (w latach 2015/2016,  2017/2018, 2019/2020 i 2020/2021 po dwie równoległe edycje)

     


 

 Kierownik studiów

 
Adam--Ambroziak.jpg

dr hab. Adam A. Ambroziak, prof. SGH 

Katedra Integracji i Prawa Europejskiego
Studia podyplomowe