Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania : Rekrutacja
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
​Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

Rozważamy uruchomienie kolejnej edycji, jeszcze w tym roku akademickim (planowany termin to luty-marzec 2021 r.). Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. edycji proszone są o zgłoszenie się wysyłając wiadomość na adres e-mail – knivet@sgh.waw.pl.

REKRUTACJA ONLINE

 
Na studia zostanie przyjętych ok. 30 osób*.
* W przypadku dużego zainteresowania kierunkiem zostaną uruchomione dwie edycje studiów

Wymagane dokumenty:
Uwaga:
Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH. Zaświadczenie można uzyskać w Dziale Organizacji Dydaktyki SGH. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOD.

​Uwaga!
W związku z Zarządzeniem Rektora nr 69 z dnia 31 lipca 2020, wszystkie zajęcia na Podyplomowych Studiach Administracji i Zarządzania w najbliższym roku akademickim będą odbywały się jedynie w formie kształcenia na odległość (za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS). Szczegółowe informacje www.sgh.waw.pl/psaiz-online.
 

 czesne

 

Opłata za całość studiów wynosi 6500 zł (możliwe dwie równe raty: I rata płatna przy zapisie na studia, II rata płatna do 31 stycznia).

Czesne obejmuje koszt książek i materiałów dydaktycznych udostępnianych przez wykładowców na stronie internetowej studiów oraz zebranych w formie elektronicznej na koniec zajęć, a także koszt sporządzenia i wydania świadectwa ukończenia studiów (nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat).

Numer konta

Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).