Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania - online : Opinie
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania - online
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 

Podyplomowe Studia „Administracji i zarządzania” spełniły wszystkie moje oczekiwania. Wspaniali wykładowcy, wzorowa organizacja, cudowni studenci. Zajęcia odbywały się z dużą punktualnością w weekendy, on - line. Wykładowcy w interesujący sposób przekazywali wiedzę oraz tworzyli przyjazną atmosferę do dyskusji, zadawania pytań i pracy w grupach. Każde spotkanie było wyjątkowe i pasjonujące. Studia pozwoliły mi na usystematyzowanie, pogłębienie i zdobycie nowej wiedzy teoretycznej i praktyczne jej stosowanie. Studia Podyplomowe „Administracji i zarządzania” zachęciły mnie również do dalszego rozwoju i kontynuacji nauki na SGH. Polecam serdecznie.
Joanna Wilczyńska - Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, absolwentka 2020/2021
Uczestnicząc w XIII edycji Podyplomowych Studiów Administracji i Zarządzania (2020/2021) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zdobyłam nowe umiejętności, które umożliwiły mi rozwój zawodowy. Zajęcia z dużym zaangażowaniem i w przyjaznej atmosferze przeprowadzali eksperci, wybitni znawcy omawianych tematów. Przekazywana z zachowaniem najwyższych standardów wiedza miała wymiar praktyczny i interdyscyplinarny. Polecam Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania w SGH.
Paulina Adamik, 30.06.2021 r.
zdjecie_barbara_wikalinska.jpg Zalety studiów podyplomowych w SGH
W marcu 2020 r. ogłoszono stan epidemii w Polsce. W związku z zaistniałą sytuacją zostały wprowadzone obostrzenia mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się  wirusa SARS-CoV-2. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zmuszona była, trwające już studia podyplomowe, przenieść do Internetu. Jako słuchaczka byłam przerażona formą, w jaki sposób miały funkcjonować studia. Czułam się niepewne, a obawa przeplatała się z ciekawością.
Po wdrożeniu przez SGH aplikacji Microsoft Teams na studiach podyplomowych oraz włączeniu wszystkich zajęć wraz z niezbędnymi materiałami na ww. aplikacji nadal nie byłam pewna czy będzie to miało jakiś sens.
Pierwsze zajęcia, w nowo poznanej aplikacji, były nie tylko przejrzyście prowadzone, ale umożliwiły łatwiejszy kontakt z wykładowcą niż na zajęciach w formie tradycyjnej. Wszystkie moje obawy zostały rozwiane po pierwszych wykładach. Na początku ustalono z nami sposoby komunikacji i aktywności w trakcie wykładów. Profesorowie natomiast swoje zajęcia aktualizowali o najnowsze kwestie związane z COVID-19. Każdy wykład online był czytelny, dostosowany do potrzeb i oczekiwań słuchaczy. Narzędzia aplikacji MS Teams pozwalały nam w łatwy sposób dyskutować z wykładowcami na różnych płaszczyznach w ramach prowadzonych wykładów.
Jeśli miałabym możliwość wybrania podyplomowych studiów prowadzonych w trybie tradycyjnym lub online wybrałabym zdecydowanie studia przez Internet. Jest to super rozwiązanie dla osób zapracowanych, ceniących sobie swój czas i możliwość wygospodarowania wolnych chwil na kontakt z bliskimi.
Barbara Wikalińska
Mateusz-Pikulinski.jpg

Wybierając Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania możesz spodziewać się wysokiej jakość kształcenia, za którą odpowiada świetnie dobrana kadra, partnerskiego podejścia do słuchacza, świetnej atmosfery i pełnego profesjonalizmu w każdym aspekcie. Wiedza przekazywana na zajęciach ma charakter użytkowy, prowadzący nie ograniczają się do teorii, uczestniczyliśmy w wielu dyskusjach i ćwiczeniach. Wiedza, którą uzyskałem z pewnością przyda się w pracy, a czas spędzony na SGH był świetną inwestycją.
Mateusz Pikuliński
Polecam Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania, każdemu kto najbardziej ceni profesjonalizm i jakość kształcenia. W toku studiów każdy z wykładowców przekazywał wiedzę w sposób interesujący i przystępny, jednocześnie zachęcając grupę do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Co więcej, Uczelnia wzorowo poradziła sobie w trudnej sytuacji jaką spowodował stan zagrożenia epidemicznego, umożliwiając słuchaczom zdalny udział w zajęciach i ukończenie nauki w przewidzianym pierwotnie terminie. W mojej ocenie, wprowadzenie zdalnego nauczania nie wpłynęło negatywnie na jakość prowadzonych zajęć, natomiast umożliwiło słuchaczom bezpieczne i komfortowe kształcenie.
Dominika Wanat