Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania - online : Administracja i Zarządzanie - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania - online
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania - online

 

Szanowni Kandydaci! W semestrze zimowym 2020/21 uruchomiliśmy dwie równoległe edycje Podyplomowych Studiów „Administracji i zarządzania” w trybie online. Zajęcia rozpoczęły się kolejno w październiku i listopadzie za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS. Już od pierwszych zajęć zaczęliśmy korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji m.in. poprzez organizację pracy w grupach. Dzięki temu nasi słuchacze zostali zaangażowani do aktywnego udziału w zajęciach, ale też mieli okazję poznać się i nawiązać pierwszy relacje.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz znaczącemu zainteresowaniu kierunkiem naszych studiów (www.sgh.waw.pl/psaiz-online) rozważamy uruchomienie kolejnej edycji, jeszcze w tym roku akademickim (planowany termin to luty-marzec 2021 r.). Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. edycji proszone są o zgłoszenie się wysyłając wiadomość na adres e-mail – knivet@sgh.waw.pl.


Obecna sytuacja w Polsce i na świecie spowodowała nieodwracalne zmiany w sposobie działania i myślenia całego społeczeństwa. Z dnia na dzień wiele osób zaczęło nie tylko pracować, ale również kontynuuje swoją naukę zdalnie. Dlatego wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom przygotowaliśmy, alternatywne do tradycyjnych form edukacji nowe rozwiązanie, jakim jest nauka na Studiach Podyplomowych Administracji i Zarządzania w trybie on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS (z bezpośredni udziałem w trakcie wszystkich zajęć doświadczonych wykładowców i Słuchaczy). Z merytorycznego punktu widzenia niczym się nie różnią od stacjonarnych studiów, oprócz miejsca przebywania wykładowcy i Słuchacza w tym samym momencie.

Ciągłe podnoszenie umiejętności i kompetencji przez pracowników administracji stało się już standardem działania gwarantującym stabilne zatrudnienie i pewne wynagrodzenie. Nabyta wiedza i umiejętności, potwierdzone świadectwem ukończenia Podyplomowych Studiów „Administracji i zarządzania” stanowią najlepszą odpowiedź na coraz wyższe oczekiwania pracodawców dając absolwentom możliwość dalszego, dynamicznego rozwoju zawodowego.

 

BROSZURA INFORMACYJNA  
 

 Dlaczego Warto

 

Podyplomowe Studia „Administracji i zarządzania” przygotowują do sprawnego funkcjonowania
w nowoczesnej strukturze administracji:

  • szczebla rządowego, centralnego, regionalnego i lokalnego;
  • instytucji, urzędów oraz organów państwowych i samorządowych;
  • prywatnych i państwowych przedsiębiorstw, korporacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych;
  • wszystkich pozostałych podmiotów, w których funkcjonują jednostki zarządzające i obsługujące.

W przypadku administracji publicznej studia przygotowują dodatkowo do sprawdzianu w ramach organizowanego corocznie postępowania kwalifikacyjnego na urzędnika mianowanego.

 

 Opinie o kierunku

 
zdjecie_barbara_wikalinska.jpg Zalety studiów podyplomowych w SGH
W marcu 2020 r. ogłoszono stan epidemii w Polsce. W związku z zaistniałą sytuacją zostały wprowadzone obostrzenia mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się  wirusa SARS-CoV-2. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zmuszona była, trwające już studia podyplomowe, przenieść do Internetu. Jako słuchaczka byłam przerażona formą, w jaki sposób miały funkcjonować studia. Czułam się niepewne, a obawa przeplatała się z ciekawością.
Po wdrożeniu przez SGH aplikacji Microsoft Teams na studiach podyplomowych oraz włączeniu wszystkich zajęć wraz z niezbędnymi materiałami na ww. aplikacji nadal nie byłam pewna czy będzie to miało jakiś sens.
Pierwsze zajęcia, w nowo poznanej aplikacji, były nie tylko przejrzyście prowadzone, ale umożliwiły łatwiejszy kontakt z wykładowcą niż na zajęciach w formie tradycyjnej. Wszystkie moje obawy zostały rozwiane po pierwszych wykładach. Na początku ustalono z nami sposoby komunikacji i aktywności w trakcie wykładów. Profesorowie natomiast swoje zajęcia aktualizowali o najnowsze kwestie związane z COVID-19. Każdy wykład online był czytelny, dostosowany do potrzeb i oczekiwań słuchaczy. Narzędzia aplikacji MS Teams pozwalały nam w łatwy sposób dyskutować z wykładowcami na różnych płaszczyznach w ramach prowadzonych wykładów.
Jeśli miałabym możliwość wybrania podyplomowych studiów prowadzonych w trybie tradycyjnym lub online wybrałabym zdecydowanie studia przez Internet. Jest to super rozwiązanie dla osób zapracowanych, ceniących sobie swój czas i możliwość wygospodarowania wolnych chwil na kontakt z bliskimi.
Barbara Wikalińska
Mateusz-Pikulinski.jpg

Wybierając Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania możesz spodziewać się wysokiej jakość kształcenia, za którą odpowiada świetnie dobrana kadra, partnerskiego podejścia do słuchacza, świetnej atmosfery i pełnego profesjonalizmu w każdym aspekcie. Wiedza przekazywana na zajęciach ma charakter użytkowy, prowadzący nie ograniczają się do teorii, uczestniczyliśmy w wielu dyskusjach i ćwiczeniach. Wiedza, którą uzyskałem z pewnością przyda się w pracy, a czas spędzony na SGH był świetną inwestycją.
Mateusz Pikuliński
Polecam Podyplomowe Studia Administracji i Zarządzania, każdemu kto najbardziej ceni profesjonalizm i jakość kształcenia. W toku studiów każdy z wykładowców przekazywał wiedzę w sposób interesujący i przystępny, jednocześnie zachęcając grupę do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Co więcej, Uczelnia wzorowo poradziła sobie w trudnej sytuacji jaką spowodował stan zagrożenia epidemicznego, umożliwiając słuchaczom zdalny udział w zajęciach i ukończenie nauki w przewidzianym pierwotnie terminie. W mojej ocenie, wprowadzenie zdalnego nauczania nie wpłynęło negatywnie na jakość prowadzonych zajęć, natomiast umożliwiło słuchaczom bezpieczne i komfortowe kształcenie.
Dominika Wanat
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
tel. kom. (+48) 516 676 818
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 
​​
​​Rejestracja online
 

 pierwsze w SGH studia online

 
  • zajęcia za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS
  • bezpośredni udział w zajęciach zarówno wykładowcy jak i słuchaczy
  • w roku akademickim 2020/2021 dwie równoległe edycje

     


 

 Kierownik studiów

 
Adam--Ambroziak.jpg

dr hab. Adam A. Ambroziak, prof. SGH 

Katedra Integracji i Prawa Europejskiego
Studia podyplomowe