Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Studia podyplomowe ACCA - finanse i rachunkowość : Korzyści
Podyplomowe studia "Studia podyplomowe ACCA - finanse i rachunkowość"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
​Studia Podyplomowe ACCA – Finanse i Rachunkowość podwyższają kwalifikacje i uzupełniają wiedzę pracowników jednostek gospodarczych oraz instytucji finansowych pracujących na takich stanowiskach, jak: dyrektor finansowy (CFO), kontroler finansowy i specjalista ds. controllingu, analityk biznesowy, audytor, menedżer ds. planowania i analiz, raportowania, główny księgowy.  Dają możliwość zdobycia międzynarodowej, prestiżowej kwalifikacji ACCA.
 

 Korzyści dla studenta

 
​Studia Podyplomowe ACCA – Finanse i Rachunkowość poszerzają i systematyzują wiedzę z obszaru rachunkowości i finansów. Rozwijają praktyczne umiejętności w obszarach związanych z finansami firmy. Zapewniają lepszą pozycję na rynku pracy dzięki uzyskaniu jednocześnie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i rozpoczęciu drogi do prestiżowej międzynarodowej kwalifikacji biznesowej ACCA. Studia Podyplomowe również umożliwiają uzyskanie zwolnienia z 9 egzaminów ACCA na poziomie Applied Knowledge oraz Applied Skills. A w ramach programu Accelerate po Studiach Podyplomowych można skorzystać z specjalnych zniżek na opłaty w ACCA oraz szybciej zdobyć kwalifikację ACCA. Egzaminy są przeprowadzane w SGH w języku polskim po realizacji każdego bloku przedmiotów pokrywającego egzamin ACCA.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Pracownicy, którzy ukończą Studia Podyplomowe ACCA – Finanse i Rachunkowość zdobędą kompetencje, które podniosą ich efektywność oraz zmniejsza ryzyko podejmowanych przez nich decyzji. Udział w studiach da podstawy do poszerzenia perspektywy spojrzenia na procesy biznesowe wśród pracowników służb finansowo-księgowych i poprawy ich współpracy z innymi obszarami firmy. Jest to podstawa harmonijnego i bezpiecznego rozwoju każdej firmy.