Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Studia podyplomowe ACCA - finanse i rachunkowość : studia-podyplomowe-ACCA-finanse-i-rachunkowosc
Podyplomowe studia "Studia podyplomowe ACCA - finanse i rachunkowość"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Studia podyplomowe ACCA - finanse i rachunkowość

 
 Studia Podyplomowe ACCA – Finanse i Rachunkowość akredytowane przez ACCA adresowane są do osób,  które:
  • swoją przyszłość zawodową wiążą z obszarem finansów i rachunkowości, 
  • przygotowują się do awansu zawodowego,
  • pragną wykształcić umiejętność strategicznego myślenia o finansach oraz analityczne spojrzenie menedżerskie,
  • chcą zdobyć międzynarodową kwalifikację ACCA.
Zajęcia prowadzone są w języku polskim, głównie w postaci studiów przypadku. Egzaminy przeprowadzane są w języku polskim i odpowiadają kolejnym egzaminom ACCA z poziomu Applied Skills. Po uzyskaniu swiadectwa ukończenia  studiów podyplomowych uiszczeniu opłat na rzecz ACCA można uzyskać zwolnienia z 9 egzaminów: na poziomie Applied Knowledge oraz Applied Skills.
 

 Dlaczego Warto

 
 Warto wybrać Studia Podyplomowe ACCA – Finanse i Rachunkowość, ponieważ nasz Słuchacz:
  • będzie bardziej wartościowym pracownikiem (patrz korzyści),
  • skorzysta z co najmniej kilkunastoletniego doświadczenia każdego z naszych wykładowców, w obszarze nauczania finansów i rachunkowości - przedmiotów akredytowanych przez ACCA,
  • uzyska prawo do zwolnień z egzaminów ACCA z poziomu Applied Knowledge oraz Applied Skills,
  • będzie miał szansę uzyskania świadectwa ukończenia studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz zdobycia uznawanej na całym świecie certyfikacji ACCA.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Małgorzata Paszula
 
email: Małgorzata Paszula
tel. 22 564 9289
tel. 570 387 099
faks 22 564 8613

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Rachunkowości
al. Niepodległości 128 p. 6/1 (budynek C)
02-554 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Rejestracja online
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe