Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Studia podyplomowe ACCA - finanse i rachunkowość : Rekrutacja
Podyplomowe studia "Studia podyplomowe ACCA - finanse i rachunkowość"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (ISSP). Ze względu na wysoki poziom studiów zachęcamy zwłaszcza kandydatów z wykształceniem ekonomicznym lub odpowiednią praktyką w obszarze finansów czy rachunkowości.

Wymagane dokumenty:
 

 czesne

 
​Opłata za całość studiów wynosi 8 700,00 zł.
Wpłaty należy dokonać w momencie składania dokumentów.
Istnieje możliwość wpłaty w dwóch ratach, pierwsza w wysokości 5 700,00 zł w momencie składania dokumentów, druga w wysokości 3 000,00 zł płatna do końca pierwszego semestru.

Numer rachunku

Indywidualny dla każdego słuchacza numer konta bankowego generowany jest w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).
 

 Warunki ukończenia

 
 Ukończenie SP ACCA – Finanse i Rachunkowość wymaga:
  • zdania egzaminów z przedmiotów Rachunkowość finansowa i Podstawy rachunku kosztów,
  • zdania egzaminów w standardzie ACCA z przedmiotów zgrupowanych w bloki z wynikiem przynajmniej 50%: Zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa, Raportowanie finansowe, Polityka podatkowa, Audyt zewnętrzny i wewnętrzny, Zarządzanie finansami. Czas trwania egzaminu z poszczególnych bloków to 3 godziny 15 minut, konstrukcja egzaminu – według standardów ACCA, egzaminy przeprowadzane są w języku polskim.
  • przygotowania i obrony pracy końcowej.