Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Studia podyplomowe : Audyt - Studia podyplomowe - SGH
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Audyt – studia podyplomowe

 

Studia podyplomowe na kierunkach związanych z audytem wszechstronnie przygotowują do przeprowadzenia audytu i kontroli w różnych organizacjach i przedsiębiorstwach sektora publicznego i prywatnego. Zapewniają także zdobycie stosownych certyfikatów wymaganych przez prawo polskie. W tej grupie oferujemy następujące kierunki: administrowanie funduszami unijnymi, akademia controllingu finansowego w grupach kapitałowych, audyt, kontrola zarządcza i rachunkowość, audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych, audyt menedżerski, Business Intelligence – systemy wspomagania decyzji biznesowych, ewaluacja, zarządzanie i kontrola funduszy UE – poziom zaawansowany, menedżer jakości, menedżerskie – roczne podyplomowe studia menedżerskie, menedżersko-finansowe, międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej (MSSF) w praktyce, podatki, rachunkowość według MSSF do oceny kondycji finansowej przedsiębiorstwa, windykacja należności, zamówienia publiczne, zarządzanie restrukturyzacją i naprawą przedsiębiorstw, zarządzanie ryzykiem kredytowym, zarządzanie ryzykiem w instytucjach finansowych.

Dodatkowe informacje o programach studiów:


Nowe kierunki Wszystkie kierunki
 
 Zapisz się na studia podyplomowe! 
 

 Tematyka studiów podyplomowych

 
 
 

 Przyjemność studiowania

 
​​
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Zamierzasz podjąć studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i masz jakąś niepełnosprawność? Dowiedz się więcej: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowa​liśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​​
 

 Materiały informacyjne

 
​​
SGH folder promocyjny PLSGH folder studia podyplomowe 
 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
Zobacz wszystkie oferowane w SGH programy studiów podyplomowych
 Zapisz się na studia podyplomowe!
 

 Ważne dokumenty