Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Studia MBA : Studia Executive MBA, Master of Business Administration - SGH
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski > Studia MBA
 

 Studia Executive MBA, Master of Business Administration

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzi trzy programy Executive MBA:

CEMBA – program w języku angielskim realizowany we współpracy z The Université du Québec à Montréal (UQAM). REKRUTACJA TRWA.

MBA-SGH – program będący najwyżej notowanym w rankingach programem Executive MBA wykładanym w języku polskim. REKRUTACJA TRWA.

SGH – WUM MBA – program w języku polskim realizowany we współpracy SGH i WUM. Celem studiów jest wykształcenie absolwenta, który potrafi kierować podmiotem funkcjonującym w systemie ochrony zdrowia. REKRUTACJA TRWA.

MBA FOR STARTUPS – program MBA w formie online w języku polskim skierowany do młodych przedsiębiorców. Formuła oparta jest na połączeniu najwyższej klasy wiedzy akademickiej z programem mentorskim InCredibles Sebastiana Kulczyka i platformą networkingową międzynarodowych partnerów.​ REKRUTACJA TRWA.

 

 CEMBA

 

Program nauczania

Zawartość merytoryczna oraz jakość oferowanych w ramach programu wykładów jest identyczna jak na kanadyjskim uniwersytecie partnerskim i zgodna ze standardami północno-amerykańskimi. Zajęcia odbywają się w każdy piątek w godz. 13:00-17:00 i sobotę w godz. 9:00-17:00. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Program obejmuje łącznie 640 godzin wykładowych, trwa 16 miesięcy i zawiera 5 modułów tematycznych:

  • Menedżerowie i firma,
  • Marketing i zarządzanie finansami,
  • Zarządzanie produkcją dóbr i usług,
  • Planowanie i zarządzanie strategiczne,
  • Zarządzanie międzynarodowe.

Wykładowcy

Wykładowcami w programie są w około 70% profesorowie uniwersytetów kanadyjskich, w tym głównie z UQAM, University of Manitoba, St. Francis Xavier University, University of Windsor oraz profesorowie z Wielkiej Brytanii i USA. Wykładają również pracownicy SGH, którzy odbyli szkolenia na uniwersytetach kanadyjskich. 

Dyplom

Absolwenci programu otrzymują tytuł i dyplom MBA z UQAM - taki sam, jaki otrzymaliby studiując w Kanadzie, a także dyplom ukończenia studiów specjalnych wydany przez SGH.

Program obsługuje Centrum Programów MBA (SGH)
 

Strona programu – rekrutacja trwa
 

 MBA–SGH

 

Program nauczania

Program MBA-SGH to studia podyplomowe Executive MBA realizowane w języku polskim. Adresowany jest do osób zajmujących średnie i wyższe stanowiska menedżerskie. Program zajął I miejsce w Rankingu Perspektywy 2018 w kategorii Najlepszy Program MBA w opinii Pracodawców.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek w godz. 13:30-17:00 i sobotę w godz. 9:00-16.30. Program obejmuje zajęcia z 20 przedmiotów; razem 696 godzin zajęć i trwa 4 semestry.

Wykładowcy

Kadrę programu MBA-SGH tworzą doświadczeni wykładowcy z Polski i ze świata, najlepsi wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej, posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.

Dyplom

Warunkiem ukończenia programu jest zaliczenie wszystkich przedmiotów z wynikiem pozytywnym. Absolwenci otrzymują wydawane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie „Dyplom ukończenia studiów Master of Business Administration”.


Program obsługuje
Centrum Programów MBA (SGH)

Strona programu – rekrutacja trwa

 

 SGH – WUM MBA

 
Program nauczania

Atutem studiów SGH – WUM MBA jest autorski program dostosowany do warunków panujących w ochronie zdrowia. Obejmuje on zajęcia z 26 blokow tematycznych.

Wykładowcy

Wykładowcami SGH – WUM MBA są najlepsi wykładowcy SGH, WUM oraz doświadczeni eksperci zewnętrzni.

Dyplom

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych jest pozytywne zaliczenie wszystkich przedmiotów oraz wykonanie pracy dyplomowej (indywidualnej bądź grupowej) pod nadzorem naukowym promotora, uzyskanie pozytywnej opinii recenzenta oraz zdanie egzaminu dyplomowego. Po ukończeniu studiów absolwent otrzymuje dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Program obsługuje Centrum Kształcenia Podyplomowego (WUM)

Strona programu – rekrutacja trwa

 

 MBA for Startups

 
Program nauczania

Pierwsze w Polsce studia online MBA zaprojektowane specjalnie z myślą o młodych przedsiębiorcach. Formuła oparta jest na połączeniu najwyższej klasy wiedzy akademickiej z programem mentorskim InCredibles Sebastiana Kulczyka i platformą networkingową międzynarodowych partnerów.

Wykładowcy

Obok kadry złożonej z wykładowców SGH, partnerami merytorycznymi kursów będą akademicy z Carlson School of Management University of Minnesota oraz praktycy biznesowi m.in. z Google, kancelarii prawnej DZP, funduszu Inovovc, Singularity University.

Wykorzystujemy realne zaangażowanie i wsparcie mentorów rozwijając wybrane przedsięwzięcia biznesowe szczególnie podczas przygotowywania finalnego projektu dyplomowego.​


Dyplom

Absolwenci otrzymują wydawane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie „Dyplom ukończenia studiów Master of Business Administration”.

Program obsługuje Centrum Programów MBA (SGH)

Strona programu – rekrutacja trwa

 

 Warto studiować w SGH

 

W najnowszym badaniu wynagrodzeń Sedlak & Sedlak wśród magistrów najlepiej wypadają absolwenci SGH. „Najwyższe miesięczne wynagrodzenia całkowite w 2017 otrzymywali absolwenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – 8228 zł. Połowa z nich zarabiała w granicach od 5789 do 12 100 zł. Więcej informacji o ogólnopolskim badaniu wynagrodzeń

---------

Program Canadian Executive MBA (CEMBA) prowadzony przez SGH we współpracy z University of Quebec w Montrealu po raz kolejny z rzędu zajął pierwsze miejsce w rankingu programów MBA fundacji „Perspektywy” zdobywając 100 punktów.

Nasz drugi program – MBA-SGH – w tym roku uplasował się na 7. miejscu. Kapituła oceniła 31 programów MBA oferowanych w Polsce. O pozycji w rankingu decydowały m.in. opinie absolwentów, kadra dydaktyczna, merytoryczne cechy programu czy preferencje pracodawców. W ocenie pracodawców oba programy z SGH zajmują dwa pierwsze miejsca, zdecydowanie wyprzedzając konkurencję.

 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
 
amba-logotype.png


 
katalog studiów podyplomowych i MBA on-line
2019.06.24_Ranking_Perspektywy-01.png