Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Studiuj po angielsku : Rekrutacja krok po kroku
Studiuj po angielsku
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Rekrutacja krok po kroku

 
​​​​​
Zasady rekrutacji na rok akademicki 2021/2022 zostaną opublikowane wiosną 2021.
-------------​-------Aby pomyślnie ukończyć rekrutację na studia w języku angielskim  na rok akademicki 2020/2021 w SGH, zapoznaj się z kolejnymi krokami procedury rekrutacyjnej:

1. Rejestracja w systemie rekrutacyjnym (ISR)

– załóż osobiste konto rekrutacyjne oraz wypełnij i zatwierdź formularz rekrutacyjny ISR, w tym w szczególności:
• podaj dane osobowe,
• wybierz kierunek studiów oraz uszereguj je według swoich preferencji (od najważniejszej do najmniej ważnej),
• umieść plik w formacie JPG o parametrach zgodnych z wymaganiami technicznymi ISR, ze zdjęciem spełniającym wymogi dla zdjęcia przeznaczonego do dowodu osobistego;

– wpłać opłatę rekrutacyjną (85 zł) na indywidualny rachunek bankowy o numerze wskazanym na Twoim osobistym koncie rekrutacyjnym.
 

W dniu zamknięcia systemu rekrutacyjnego upływa również termin dokonania opłaty rekrutacyjnej.

2. Wgrywanie skanów ISR i procedura kwalifikacyjna

Po zaakceptowaniu zdjęcia kandydata w systemie, odblokowana zostanie zakładka umożliwiająca pobranie formularza rekrutacyjnego oraz wgranie skanów wymaganych dokumentów. Akceptowany format skanów to pliki ​pdf.

Jeżeli kandydat dokonał opłaty rekrutacyjnej oraz wgrał wszystkie wymagane dokumenty, system rekrutacyjny umożliwi mu przesłanie skanów do weryfikacji. Wyniki weryfikacji dokumentów będą widoczne w systemie.

Kryterium kwalifikacyjnym na studia stacjonarne w języku angielskim jest kolejność zgłoszeń, przez którą rozumie się datę i godzinę przekazania do weryfikacji przez system rekrutacyjny ISR kompletu skanów wymaganych dokumentów. Od połowy sierpnia wystawiane będą decyzje kandydatom, których skany dokumentów zostały pomyślnie zweryfikowane w ISR.

3. Składanie oryginałów dokumentów

Kandydaci przyjęci na studia w języku angielskim w SGH zobowiązani są złożyć oryginały dokumentów w terminie wskazanym w harmonogramie lub nie póżniej niż w terminie wskazanym w decyzji o przyjęciu. 

Dokumenty należy złożyć osobiście, a szczegóły dotyczące procesu składania dokumentów zostaną podane w komunikacie w systemie rekrutacyjnym.