Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Dlaczego SGH? : Życie studenckie
Dlaczego SGH?
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Życie studenckie

 

​Oprócz satysfakcji oraz potencjalnych wygranych w krajowych i międzynarodowych konkursach, SGH gwarantuje poznanie i zrozumienie wielu rozmaitych zagadnień, dzięki którym można zdobyć bardzo szerokie wykształcenie. Postaw na konkretne kwalifikacje, które pozwolą na rozpoczęcie wymarzonej ścieżki kariery. 

Jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz współtworzyć studencką społeczność SGH, możesz wziąć udział w którymś z ponad 100 organizowanych przez nas wydarzeń oraz zapoznać się z ofertą ponad 60 organizacji studenckich, kół naukowych i pozanaukowych.

Zachęcamy również do własnej inicjatywy. Oprócz dobrej zabawy i zdobycia praktycznych umiejętności, można poznać ciekawych ludzi, a także nawiązać cenne kontakty z firmami i instytucjami. Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły!

Zobacz także: