Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Dlaczego SGH? : Życie studenckie
Dlaczego SGH?
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Życie studenckie

 

​Oprócz satysfakcji oraz potencjalnych wygranych w krajowych i międzynarodowych konkursach, SGH gwarantuje poznanie i zrozumienie wielu rozmaitych zagadnień, dzięki którym można zdobyć bardzo szerokie wykształcenie. Postaw na konkretne kwalifikacje, które pozwolą na rozpoczęcie wymarzonej ścieżki kariery. 

Jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz współtworzyć studencką społeczność SGH, możesz wziąć udział w którymś z ponad 100 organizowanych przez nas wydarzeń oraz zapoznać się z ofertą ponad 60 organizacji studenckich, kół naukowych i pozanaukowych.

Zachęcamy również do własnej inicjatywy. Oprócz dobrej zabawy i zdobycia praktycznych umiejętności, można poznać ciekawych ludzi, a także nawiązać cenne kontakty z firmami i instytucjami. Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły!

 

 BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT STUDENTÓW SGH

 
​​Nasza Uczelnia jest bezpiecznym miejscem dla studentów. 

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort pobytu na kampusie i w domach studenta wszystkich członków naszej społeczności. W budynku głównym SGH znajdzie gabinet lekarski z ciągłą pomocą pielęgniarki oraz w wyznaczonych godzinach lekarza pierwszego kontaktu. 
W każdym budynku dostępne są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Są one dostępne przy wejściach do gmachu, toaletach oraz miejscach obsługi studenta, tj. dziekanatach. Dla komfortu i bezpieczeństwa studentów zainstalowaliśmy aż 125 sztuk dozowników. Ponadto w budynku głównym na parterze dostępna jest dla chętnych specjalna bramka do dezynfekcji ubrania. Na portierniach naszych budynków dostępne są również termometry, ciśnieniomierze oraz defibrylatory (AED). 
Warto też podkreślić, że bezpieczeństwa fizycznego strzeże nasza Straż Akademicka - pracowników Straży możecie spotkać na portierni każdego budynku, jak również podczas obchodów po kampusie. Ponadto o czystość w salach wykładowych, toaletach i węzłach komunikacyjnych dba nasz zespół SGH Serwis. 
 
Dbamy o komfort przebywania na kampusie.

Do dyspozycji studentów oddaliśmy wiele stref coworkingowych – zarówno dostępnych bezpośrednio na korytarzach przy salach wykładowych, jak i w postaci specjalnych, wydzielonych pokoi. Są również dostępne specjalne miejsca dla spotkań dla naszych absolwentów oraz pracowników (więcej o strefach coworkingowych w Gazecie SGH​). 

Sala coworkingowa 317G, zlokalizowana w Budynku Głównym SGH
 

Przestrzeń coworkingowa Sabinki, zlokalizowana w Domu Studenta nr 1 "Sabinki"


W każdym budynku studenci znajdą również kantyny oraz automaty z napojami i jedzeniem. Na korytarzach dostępne są punkty do druku, ksero i skanowania. A ponadto dostępne są też ujęcia świeżej wody oraz kosze do segregacji odpadów.  

Dbamy o ekologię oraz współdecydowanie studentów o naszych inwestycjach. Co roku organizujemy projekt budżetu partycypacyjnego w którym nasi studenci i doktoranci mogą zgłaszać innowacje ekologiczne i głosować na najlepsze pomysły. Dzięki tej akcji na naszym kampusie powstały piękne ogrody, budki lęgowe dla ptaków, kompostowniki, jak również zainstalowaliśmy czujnik jakości powietrza i wiele innych.  
 
 
 

 ZOBACZ TAKŻE