Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 ZAKWATEROWANIE

 
1. Akademiki

Przydzielaniem miejsc w akademiku zajmuje się Sekcja Pomocy Materialnej. Wszystkie informacje na temat procedury uzyskania miejsca w akademiku można znaleźć na stronie sekcji. Akademik znajduje się w pobliżu SGH (10 minut pieszo). Istnieje ograniczona liczba miejsc w akademiku. W ofercie są pokoje dwuosobowe i trzyosobowe.

Znajdź informacje na temat ogłoszeń o wynajmie pokojów przez studentów.

2. Zakwaterowanie poza SGH

Kolejną opcją może być poszukiwanie noclegu na własną rękę.

Możesz również spróbować znaleźć miejsce w akademiku Politechniki Warszawskiej ul. Waryńskiego 12, tel: 22 825 25 97. 
 

 Koszt życia w warszawie

 

Koszt życia w Warszawie

Całkowity koszt utrzymania się w Warszawie wynosi mniej więcej 300-400 EUR miesięcznie, w zależności od indywidualnych potrzeb i stylu życia. Weekendowy wyjazd do innych polskich miast wyniósłby dodatkowe 100-200 EUR za jedną wycieczkę.

W akademiku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, z której można korzystać.

Miesięczne wydatki na żywność wynoszą około 150 EUR. Pozostałe koszty: książki/rozrywka – 150 EUR miesięcznie, karta telefoniczna – od 2 EUR za 5 jednostek do 5 EUR za 60 sztuk (1 szt. = 3 minuty połączenia lokalnego), karta do telefonu komórkowego – 12-25 EUR; ubezpieczenie zdrowotne – 8 EUR za miesiąc, transport miejski – 12 EUR miesięcznie.

 

 Transport

 
Informacje na temat cen biletów.

Jeśli szukasz informacji o tym jak znaleźć jakieś miejsce w Warszawie.