Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Global Business, Finance and Governance : Global Business, Finance and Governance – Studia licencjackie | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Global Business, Finance and Governance
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Global Business, Finance and Governance

 
Studia pierwszego stopnia na kierunku Global Business, Finance and Governance w SGH dostarczają wiedzę i rozwijają umiejętności umożliwiające podjęcie pracy zawodowej w międzynarodowym środowisku biznesowym i finansowym.

Absolwenci rozumieją globalną dynamikę handlu i rynków kształtowaną przez siły globalizacji oraz umieją ocenić ich wpływ na poszczególne organizacje i gospodarki na poziomie krajowym. Rozumieją oni wymagania związane ze współpracą transnarodową i działalnością marketingową, przed jakimi stoją organizacje funkcjonujące na arenie międzynarodowej.

Studenci zdobywają umiejętności pozwalające im na przeprowadzanie podstawowych analiz finansowych i marketingowych zgodnie z wymogami biznesu, rządu i organizacji pozarządowych. Już w ramach studiów realizują projekt doradczy​ dla sektora prywatnego i publicznego. Program przygotowuje do pracy w środowisku międzynarodowym początkujących specjalistów, którzy będą mogli być zatrudnieni w zajmujących się finansami, sprzedażą, logistyką i marketingiem jednostkach organizacyjnych podmiotów biznesowych i pozabiznesowych, w tym organizacji pozarządowych oraz organów rządu centralnego i samorządu. Program daje dobre podstawy teoretyczne i metodyczne do podejmowania studiów drugiego stopnia.

W ramach studiów na tym kierunku można realizować Program Pod​wójnego Dyplomu.

 

 Specjalności

 
  • European Economic Integration Towards Global Challenges
  • Global Development and Governance
  • International Business
  • International Finance
 
 

 Czesne

 
2000 euro za semestr
 

 Organizacja studiów

 

Język wykładowy: angielski

Tryb studiów: stacjonarny

Czas trwania: 3 lata (6 semestrów)

Więcej informacji o kierunku studiów dostępnych jest w Informatorze SGH oraz na stronie kierunku w wersji angielskiej.

Podstawą przyjęcia na studia w języku angielskim jest pomyślna weryfikacja dokumentów złożonych przez kandydata za pośrednictwem Internetowego Systemu Rekrutacyjnego, a w przypadku większej liczby kandydatów niż miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe zasady przyjęć: 
​​
zarejestruj sie na studia w SGH (ISR)
 
 

 Materiały informacyjne

 
 
 

 Oferta edukacyjna

 
 

 Zobacz także

 
 
 

 kontakt

 

Dział Rekrutacji

al. Niepodległości 162
pokój 37, budynek główny
02-554 Warszawa

tel. 22 564 77 77
e-mail: rekrutacja@sgh.waw.pl

godziny pracy działu: 8:00–16:00
(od poniedziałku do piątku)​

2019.06.24_Ranking_Perspektywy-01.png