Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Akademia Młodego Ekonomisty : Akademia Młodego Ekonomisty - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Akademia Młodego Ekonomisty

 
SGH_DRiP_AME.jpg
Akademia Młodego Ekonomisty (AME)
to program edukacji ekonomicznej gimnazjalistów, prowadzony przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych wraz z lokalnymi partnerami: Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu oraz Uniwersytetem w Białymstoku.

Akademia funkcjonuje od września 2008 r. Przez dwa lata prowadzona była w SGH w Warszawie. Od września 2010 r. działa ośrodek AME w Katowicach, a od września 2011 r. do współpracy dołączyły ośrodki w Poznaniu i Białymstoku.

Program każdego semestru AME obejmuje 6 spotkań z zakresu nauk ekonomicznych. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli akademickich SGH oraz ekspertów Fundacji. Uczestnicy zajęć mają szansę powrócić do wykładów dzięki materiałom edukacyjnym publikowanym na stronie internetowej Akademii.

Każdy student Akademii, obecny na minimum 4 z 6 spotkań w danym semestrze, otrzymuje dyplom ukończenia semestru. Dla najlepszych studentów przewidziane są również upominki.

Szczegóły na: www.gimversity.pl
 
 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
2019.06.24_Ranking_Perspektywy-01.png