Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Navigate Up
Sign In
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski > Aktualności

Żeglarze AZS SGH Akademickimi Vicemistrzami Polski!

2020-09-04 CWFiS kategoria: informacja 

W dniach 31.08-3.09.2020 r. w Wilkasach nad Jeziorem Niegocin odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie. Z dumą informujemy, że nasza załoga w składzie: Wojciech Chamier Cieminski Wojciech – sternik oraz załoga: Jakub Matla, Karolina Mikulec i Michał Sawicki zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zostając przy tym Akademickimi Vicemistrzami Polski!

Warto przy tym wspomnieć, że Wojciech (choć z innymi załogantami) przywiózł już srebrny medal z tej imprezy... w 2017 roku!

dekoracja.jpg

                           fot. Michał Szypliński/NTN Snow & More

Druga załoga w składzie Martyna Mik – sternik oraz Jakub Niekowal i Szymon Kowalski – załoganci uplasowała się finalnie na dobrym 13. Miejscu co pozwoliło całej naszej reprezentacji zająć również drugie miejsce w generalnej klasyfikacji drużynowej!


łodka.jpg


obie lodki.jpg 

fot. Michał Szypliński/NTN Snow & More


Gratulujemy naszym zawodnikom oraz trenerowi Krzysztofowi Staniszewskiemu i życzymy kolejnych sukcesów w następnych sezonach!


Archiwum