Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Navigate Up
Sign In
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski > Aktualności

Studia podyplomowe z certyfikatem Microsoft

2013-10-23 pl kategoria: informacja inne studia podyplomowe 

​[Środa 23 października 2013] Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przy współpracy z Microsoft i ekspertami-praktykami z dziedziny technologii i ekonomii zainaugurowała w miniony weekend studia podyplomowe „Zastosowanie technologii cloud computingu w modelowaniu biznesowym”. To pierwsze w Polsce studia podyplomowe z zastosowania „chmury” w strategiach biznesowych. Kierunek tworzony jest z myślą o przedsiębiorcach i menedżerach, którzy chcą dowiedzieć się, jak zwiększyć efektywność firmy i konkurencyjność swojego biznesu, oraz osobach odpowiedzialnych za działy IT i systemy informatyczne w firmach oraz pasjonatów nowych technologii i multimediów. Absolwenci kierunku poza dyplomem ukończenia studiów podyplomowych SGH otrzymają także certyfikat stanowiący potwierdzenie rozległej wiedzy na temat rozwiązań i usług Cloud Computing oferowanych przez firmę Microsoft.

Obok Microsoft w całym przedsięwzięciu biorą udział również inne firmy i organizacje, których eksperci zapewnią fachową i profesjonalną wiedzę. Są to m.in.: Polska Akademia Nauk, Polska Izba Ubezpieczeń, firma konsultingowo badawcza Forrester, kancelaria prawnicza Bird & Bird, Centrum Edukacyjne Action oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.   

Więcej informacji o programie: www.cloudmodels.eu 

Archiwum