Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Navigate Up
Sign In
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski > Aktualności

KOMUNIKAT: dzień otwarty w zmienionej formule

2020-03-10 dpir kategoria: informacja 

 

​W trosce o zdrowie kandydatów i ich rodzin oraz w odpowiedzi na apele władz państwowych, a także ze względu na zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczące rezygnacji z organizowania dużych imprez masowych w zamkniętych pomieszczeniach informujemy, że zaplanowany na najbliższą sobotę 14 marca wiosenny dzień otwarty SGH nie odbędzie się w murach uczelni. Nie zamierzamy jednak pozostawić kandydatów bez odpowiedzi na pytania związane z rekrutacją na studia.

Wyjątkowo w tym roku zapraszamy nie do Auli Spadochronowej, ale przed ekrany: na spotkanie online (z możliwością zadawania pytań) tego samego dnia – o godz. 12. Więcej informacji na temat dnia otwartego online znajdziecie już wkrótce na stronie www.sgh.waw.pl/do oraz na grupach rekrutacyjnych na Facebooku.

 

Archiwum