Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Navigate Up
Sign In
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
Polski :
OfertaDydaktyczna
Oferta SGH
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski
 

 

 
opis:

​Wstąpienie Polski do struktur Unii Europejskiej wiąże się z koniecznością przystosowania między innymi sfery finansowo-ekonomiczno-prawnej do wymogów Wspólnoty. W związku z powyższym niezbędne jest nie tylko poznanie mechanizmów rządzących tymi sferami w strukturach UE, ale także opanowanie ich i przeniesienie na grunt polski.

Celem studiów jest:

  • praktyczne przygotowanie słuchaczy do:
    - pełnienia obowiązków urzędniczych w strukturach Unii Europejskiej,
    - prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach członkostwa w UE;
  • dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat funkcjonowania Unii Europejskiej (ekonomia, finanse, rachunkowość, podatki, zarządzanie, bezpieczeństwo, negocjacje, zatrudnienie, polityki UE), praktycznego pozyskiwania i korzystania z funduszy Unii, możliwości zatrudnienia w obszarze UE, problemów polskiej gospodarki oraz możliwości ich rozwiązania.

Kompleksowa wiedza jest niezbędna do działania na rynku europejskim i światowym (analiza, ocena, zarządzanie rynkiem oraz negocjacje z partnerami tak w biznesie, jak i w administracji publicznej).

informacji udziela:
dr Wiktor Bołkunow
tel. 501 642 801
e-mail: 
wbolk@sgh.waw.pl ​