Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Navigate Up
Sign In
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski
 

 

 
opis:

Katedra Prawa Gospodarczego SGH  prowadziła w latach 2001-2008 Podyplomowe Studia Akademia Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek. W 2008 roku utworzono Podyplomowe Studia Akademia Spółek, stanowiące rozwiniętą i wzbogaconą formę poprzednich edycji Akademii.

Podczas ośmiu edycji Podyplomowych Studiów Akademia Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek oraz kilkunastu edycji Podyplomowych Studiów Akademia Spółek, studia te zgromadziły znaczącą liczbę słuchaczy z kluczowych instytucji sektora prywatnego jak i publicznego jak również wielu kancelarii prawnych.

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że Akademia Spółek, , spotkała się z wielkim zainteresowaniem, co objawiło się bardzo dużą liczbą kandydatów i słuchaczy. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że uczestnictwo adwokatów w podyplomowych studiach AKADEMIA SPÓŁEK organizowanych przez Katedrę Prawa Gospodarczego SGH spełnia kryteria określone w uchwale NRA z dnia 19 listopada 2011 r. o doskonaleniu zawodowym adwokatów jako wypełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.

Nasi studenci to absolwenci wywodzący się zwłaszcza z wydziałów prawa i administracji oraz wydziałów menedżerskich prestiżowych uczelni (m.in.: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, London School of Economics, Akademii Leona Koźmińskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie,  University of British Columbia, University of Kent). Właśnie do nich: absolwentów wydziałów prawa i administracji, wydziałów menedżerskich, aplikantów adwokackich i radcowskich skierowana jest nasza propozycja.

Wysoką renomę i uznanie potwierdzają uzyskiwane corocznie od absolwentów wyniki badań ankietowych, wskazujące na bardzo wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny studiów.

​informacji udziela i zapisy przyjmuje:

mgr Marcin Jakubiak
tel.: 22 564 73 24
tel. kom. 501 700 047
e-mail: Marcin Jakubiak